برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اكبرميثاقيان: بازي خوبي از دو تيم تبريزي شاهد بوديم

ورزش. داخلي. فوتبال
تبريز- سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت كه تيم‌هاي شهرداري و تراكتورسازي تبريز بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتند و بازيكنان هر دو تيم جنگنده ظاهر شدند.

به گزارش ايرنا، اكبر ميثاقيان روز پنجشنبه و پس از اينكه تيمش مقابل تيم ‪ ۱۰‬نفره تراكتورسازي به تساوي يك بر يك دست يافت، در جمع خبرنگاران افزود: تراكتورسازي تيم با شخصيتي است و براي قهرماني بسته شده و به نظر من جزء سه تيم برتر ليگ امسال قرار خواهد گرفت.

وي خاطر نشان كرد: شهرداري مي‌توانست هر سه امتياز اين بازي را بگيرد اما به دليل اينكه تيم حريف ‪ ۱۰‬نفره شد و بازي كردن با اينگونه تيم‌ها به دليل بالا رفتن انگيزه بازيكنان آن، سخت و دشوار است نتوانستيم بازي را ببريم.

وي گفت: تيم شهرداري هنوز شكل نگرفته و هماهنگ نيست اما در بازي امروز ميزان هماهنگي به ‪ ۶۰‬درصد افزايش يافته بود و در بازي‌هاي بعدي بهتر خواهد شد.

ميثاقيان با ابراز ناراحتي از عدم حضور تماشاگران در اين ديدار و همچنين نبود شرايط دربي، افزود: مردم تبريز هر دو تيم را دوست دارند و هر دو تيم از نظر آنها يكسان است و نمي‌توان نام دربي را بر آن گذاشت و حضور مردم در ورزشگاه،جذابيت بازي هر دو تيم را بيشتر مي‌كند.

وي درخصوص داوري اين بازي و صحنه پنالتي گرفته شده به نفع تراكتورسازي كه بازي را به تساوي كشاند، گفت: اين صحنه كمي مشكوك بود و بايد بررسي شود.

ميثاقيان گفت: در بين دو نيمه، فراز كمالوند در راهرو رختكن ورزشگاه با دوار مسابقه به حالت من تو من وارد صحبت شده بود و فشار وي بر داور موجب اعلام اين ضربه پنالتي شد.

شهرآورد تيم‌هاي تبريزي شهرداري و تراكتورسازي درورزشگاه يادگارامام(ره) اين شهر، با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت تا شهرداري اولين و تراكتورسازي چهارمين امتياز خود در پايان هفته سوم را به دست آورند.
تاریخ: 1389/5/14
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: