برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سياوش اکبرپور: از بازي بعدی گل مي‌زنم /بدشانس ترين بازيکن ميدان بودم

سياوش اکبرپور: از بازي بعدی گل مي‌زنم /بدشانس ترين بازيکن ميدان بودم 7:16:00 pm - 1389/ 5/ 5 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : مهاجم شماره 10 استيل آذين اعتقاد دارد که فولاد خوش شانس بود که فقط با يک گل از استيل آذين شکست خورد.
 سياوش اکبرپور درباره ديدار با فولاد گفت: دو تيم بازي بسيار خوبي را به نمايش گذاشتند اما در اين ديدار بازيکنان ما به مراتب بهتر از ميزبان بازي کردند و در پايان هم به حق خودشان رسيدند.

وي افزود: کسب 3 امتياز در ديدار مقابل فولاد در شرايطي به دست آمد که هوا بسيار گرم بود و اين موضوع مي توانست مشکلاتي را براي دو تيم خصوصا استيل آذين ايجاد کند اما بازيکنان ما با غيرت و تعصب بسيار زياد و با اجراي تاکتيکهاي مناسبي که کادر فني در نظر گرفته بود توانستند حريف را شکست دهند.

اکبرپور در ادامه از بدشانسي خود در به هدر رفتن فرصت هاي گلزني اش گلايه مي کند. وي در اين ارتباط گفت: من واقعا بدشانس ترين بازيکن ميدان بودم که دو بار شانس مسلم گلزني ام به هدر رفت خصوصا در موقعيتي که تير دروازه مانع گلزني ام شد. به نظرم فولاد گرچه نمايش خوبي داشت اما واقعا خوش شانس بود چون جدا از گلي که زديم موقعيتهاي زياد ديگري داشتيم که متاسفانه راهي به دروازه حريف پيدا نکرد. با اين وجود خوشحالم که 3 امتياز حساس خارج از خانه را در اولين بازي فصل کسب کرديم و همه تلاشم را مي کنم تا از بازي بعدي مقابل پاس، گلزني براي استيل آذين را آغاز کنم.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: