برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کمالوند:ميتوانستيم 3 امتاز را بگيريم

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پس از تساوي تيمش مقابل شهرداري اين شهر،گفت: مساوي کردن با 10 نفر،کمتر از برد نبوده و بازي با يک يار کمتر، کار سختي است.وي اظهار داشت: پس از بازي با راه‌آهن گفتم كه 4 هفته فرصت مي‌خواهم تا تيم را به شرايط ايده‌آل برسانم.

"فراز کمالوند" در گفت وگو با رسانه ها افزود: زماني که تيم در پايان نيمه اول و با اخراج مهدي کياني 10 نفره شد، با تعويض بازيکنان و موقعيت آنان، گل خورده را جبران کرديم و اين در جاي خودش کار مهم و سختي است.
وي اضافه کرد: در اين بازي ما براي اولين بار در ورزشگاه يادگار امام( ره) تبريز ميهمان بوديم و روي تک تک امتياز هايي که در آن ميهمان هستيم حساب کرده ايم.

کمالوند گفت: براي رسيدن به تراکتورسازي مطلوب، سه چهار هفته زمان لازم است و ما در اين ديدار نسبت به بازي راه آهن کمي رشد داشتيم و در بازي هاي بعدي، بهتر ظاهر خواهيم شد.

وي با نکوهش حرکت مهدي کياني بازيکن اخراجي اين تيم، افزود: حرکت اين بازيکن به هيچ وجه قابل توجيه نبوده و به شدت با آن برخورد خواهم کرد و براي تنبيه وي،احتمالا تا پايان بازي هاي نيم فصل، در ترکيب تيم قرار نگيرد.
کمالوند بيان داشت:کارت قرمزي که داور مسابقه به کياني نشان داد کاملا درست بود و با اين بازيکن حتي به قيمت شکست تيم، برخورد خواهد شد.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: سعي خواهيم کرد در نيم فصل بازي ها 30 امتياز کسب کنيم تا با قرار گرفتن در رده هاي بالاي جدول، سهميه آسيايي را با تراکتور براي تبريز کسب کنيم.
کمالوند کيفيت بازي امروز را پايين ارزيابي کرد و افزود: 10 نفره شدن تراکتورسازي از کيفيت بازي کاست و اين اسم تراکتورسازي بود که مانع حملات بيشتر شهرداري شد.
وي با تبريک اولين امتياز ليگ برتري تيم فوتبال شهرداري تبريز در سومين هفته از مسابقات، اظهار داشت: شهرداري ظرفيت حضور موفق در ليگ برتر را دارد و اين تيم نيز براي نشان دادن اين توانايي، نياز به زمان دارد.
وي درخصوص داوري بازي بيان داشت:داور،حاکم بي چون و چراي ميدان است و مربي و بازيکن بايد به راي وي احترام بگذارند و از انجام هر حرکتي که در بازي تنش ايجاد کند، دوري کنند.
کمالوند افزود: قبل از بازي و در جلسه اي که با بازيکنان داشتم، بارها بازي جوانمردانه و به دور از هر گونه حاشيه را سفارش و تاکيد کردم چون مي دانستم اين بازي يک اخراجي خواهد داشت.

وي تأكيد كرد: تا پايان نيم فصل در پي كسب 30 امتياز هستيم تا بتوانيم بين 3 تيم بالاي جدول قرار بگيريم.

وي در مورد نا آمادگي نصرتي گفت: متأسفانه هر بازيكني كه به تيم ملي مي‌دهيم به دليل اينكه فشاري به آنها وارد نمي‌شود، ناآماده تحويل مي‌گيريم. اميدوارم قطبي بتواند با تمرينات خوب بازيكنان را تحت فشار قرار داده تا آنها با آمادگي به تيم‌هايشان بازگردند.

دربي تيم هاي تبريزي شهرداري و تراکتورسازي در هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور با نتيجه تساوي يک بر يک خاتمه يافت.
اين ديدار در ورزشگاه يادگار امام( ره) تبريز و بدون حضور تماشاگران برگزار شد و با انجام آن،شهرداري اولين امتياز ليگ برتري خود را کسب کرد و تراکتورسازي نيز با کسب يک امتياز اين بازي، چهار امتيازه شد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: