برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیراندازی قهرمانی جهان-آلمانصعود تیراندازان تفنگ سه وضعیت ایران به مرحله دوم

ششمین روز از پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک با راهیابی نمایندگان تفنگ سه وضعیت ایران به دور دوم پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین روز از پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک 2012 لندن پنجشنبه شب با اعلام نتایج تیراندازان در مواد مختلف پیگیری شد.

در ماده تفنگ سه وضعیت رده سنی بزرگسالان بانوان مریم طالبی با 582 امتیاز در گروه خود بیست و یکم شد و الهه احمدی با 578 امتیاز در گروه خود سیزدهم شدند و جواز ورودی به مرحله بعد را کسب کردند. محجوب جلالی دیگر نماینده ایران در این ماده هم با 571 امتیاز و کسب عنوان پنجاه و پنجمی از راهیابی به مرحله بعد بازماند. تیم ایران در بخش تیمی این ماده در بین 29 تیم حاضر در رده شانزدهم ایستاد.

در ماده تفنگ سه وضعیت مردان ساسان شهسواری با کسب امتیاز 1149 به میزان 9 امتیاز رکورد ملی ایران را بهبود بخشید و در بین 127 تیرانداز از 37 کشور جهان در جایگاه سی و یکم قرار گرفت. در این ماده امین حیدری چهل و ششم شد و مهدی جعفری‌پور به دلیل خرابی اسلحه از دور مسابقات کنار رفت. تیم ایران در بخش تیمی این ماده در مکان شانزدهم قرارگرفت.

در همین ماده در بخش جوانان قسمت بانوان تیم ایران عنوان بیست و چهارمی جهان را از آن خود کرد. دینا فرزادخواه در مصاف با 84 ورزشکار به مرحله دوم راه یافت. فاطمه طاهری و منیره جمور هم از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.

در ماده راپید فایر رضا کریم‌پور در بخش دقت به مصاف حریفان رفت و امروز در ادامه این رقابت‌ها در بخش سرعت مسابقه می دهد.

در ماده تپانچه بادی 10 متر بانوان در رده سنی جوانان هم شیدا دبیر، اکرم رمضانی و یاسمن حیدری در بین 79 تیرانداز به ترتیب در رده‌های 22، 27 و 72 ایستادند. ایران در بخش تیمی این ماده هم چهاردهم شد.

در تراپ دوبل مردان سعیدصدلر، امیر چاووشی و ادریس شاه محمدی به ترتیب 31، 36 و 49 جهان شدند و در بخش تیمی هم عنوان چهاردهم را در بین 15 تیم از آن خود کردند.

در ماده تپانچه 25 متر مردان رده سنی جوانان محمد گلینی در دو بخش سرعت و دقت در بین 40 تیرانداز سی و چهارم شد.

پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان وانتخابی المپیک لندن با حضور بیش از دو هزار ورزشکار از 103 کشور جهان تا بیستم مردادماه در مونیخ آلمان دنبال می شود. تاکنون تنها یک نماینده ایران موفق به راهیابی به فینال مسابقه و کسب سهمیه المپیک لندن شده است.


تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: