برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاشاني: نام پرسپوليس بايد لرزه بر تن حريفان بيندازد

سرپرست باشگاه پرسپوليس، گفت: "ما براي تک تک امتيازهاي بازي‌هاي نيم فصل اول برنامه‌ريزي کرده‌ايم و بايد به نحوي مسابقاتمان را پشت سر بگذاريم که در انتهاي ميان فصل جايگاه مناسبي را از آن خود کرده باشيم."

حبيب کاشاني که در جمع بازيکنان پرسپوليس در اردوي پيش از بازي با سايپا سخن مي‌گفت، با تاکيد بر اينکه بايد نشان دهيم آنچه در بازي با صبا گذشت فقط يک اتفاق بود، افزود:" بايد ضمن درس گرفتن از اشتباهات، آنها را فراموش کنيم و رو به حرکت کنيم و براي اهداف بلندي که داريم بجنگيم."

کاشاني تصريح کرد:" در کنار مسائل فني بايد باور کنيم که اگر لطف خدا شامل‌ حال‌مان نشود کاري از پيش نمي‌بريم. وقتي اخلاق را رعايت کنيم و از دروغ و دودستگي و تفرقه بپرهيزيم، شک نکنيد که لطف خدا هم شامل حالمان مي‌شود و رسيدن به هدف آسان مي‌گردد."

سرپرست باشگاه پرسپوليس، افزود:" کادر فني پرسپوليس کادر با دانش و بسيار خوبي است، بازيکناني که امسال در اين تيم هستند نيز از بهترين‌هاي فوتبال کشور هستند و بايد از اين فرصت استفاده و کاري کرد که نام پرسپوليس لرزه بر تن حريفان بيندازد."

وي تاکيد کرد:" براي من عملکرد بازيکنان مهم است و از کادر فني مي‌خواهم با آناليز دقيق فعاليت بازيکنان، ما را در مواجهه حرفه‌اي و علمي با بازيکنان کمک کند. خيلي‌ها بعد از بازي صبا به من گفتند مثل بعضي تيم‌ها بازيکنان را جريمه کنم اما شيوه من اين نيست. ما مي‌خواهيم حرفه‌اي عمل کنيم. تلاش بازيکنان براي ما ارزش دارد و صرفا نتيجه يک بازي ملاک قضاوت درباره بازيکنان تيم نخواهد بود. "

سرپرست باشگاه پرسپوليس با تقدير از بازيکناني که با رعايت مسائل حرفه‌اي در عملکرد خود اجازه حاشيه سازي را نمي‌دهند گفت:" تيم پرسپوليس تيم بزرگي است و رفتار افرادي که در اين تيم هستند نيز بايد بزرگ منشانه باشد. حساسيت ها در اينجا بيشتر است و بايد حرفه اي تر رفتار کرد."

کاشاني در ادامه با تبريک روز خبرنگار به خبرنگاران و دست اندر کاران عرصه خبر، گفت:" يک روز به فوتباليست‌‌ها گفتم با فوتبال مي‌شود به بهشت رفت و امروز به خبرنگاران خوب کشورمان مي‌گويم که قلم، ارزش بالايي دارد و با قلم هم مي‌شود به بهشت رفت. خبرنگاران، قشر فرهيخته و زحمتکش جامعه ما هستند و حتما ارزش قلم خود را مي‌دانند. بايد براي حفظ اين ارزش تلاش کرد و اجازه نداد اين جايگاه خدشه دار شود."
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: