برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشيه ديدار تيم‌هاي فوتبال ذوب آهن و استقلال تهران

پيش از آغاز مسابقه و در بين دونيمه آهنگ‌هايي از مرحوم محمد نوري خواننده اپراي كشور كه در هفته جاري در سن81درگذشت همراه با تصاوير اين هنرمند فقيد از اسكوربرد ورزشگاه پخش شد.

- پيش از شروع اين ديدار ، مسابقه تيم‌هاي فوتبال نونهالان زير 13و 14 سال ذوب آهن به صورت نمادين برگزار شد.


- باشگاه ذوب آهن اصفهان و هيات فوتبال استان صفهان پيش از شروع مسابقه ، از حسن كامراني فر كمك داور بين‌المللي كشورمان كه در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي قضاوت كرد ، تجيل كرد.

كامراني فر در اين ديدار ، كمك داور اول بود.


- ضلع جنوبي ورزشگاه فولاد شهر فاقد سكو مي‌باشد و پيش از شروع مسابقه ، حدود يك هزار نفر از تماشاگران تيم استقلال تهران كه در اين محل حضور داشتند به دستور جلال مرادي مسوول اجرايي مسابقه ، به ضلع غربي ورزشگاه منتقل شدند و بر روي صندلي‌هاي اين منطقه كه خالي از تماشاگر بود ، مستقر شدند.


- هر دو تيم در اين ديدار با شيوه 2-4-4ظاهر شدند.


- در دقيقه 48بازي ، پرتاب يك ترقه از سوي تماشاگرنماها موجب به زمين مسابقه موجب آسيب ديدگي محمد قاضي شد اما اين آسيب ديدگي جدي نبود و اين بازيكن پس از 2دقيقه به بازي برگشت اما پس از دقايقي تعويض شد.


- حسن حاج رسوليها يكي از دستياران سرمربي تيم ذوب آهن اصفهان دليل تعويض محمدقاضي را تاكتيكي اعلام كرد و افزود: درپي پرتاب ترقه ، قاضي آسيب جدي نديد و تعويض او از قبل پيش بيني شده بود.


- علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال تهران به همراه علي نظري جويباري معاون خود در جايگاه ويژه ورزشگاه حضور داشتند و اين ديدار را تماشا كردند.


- آندره لوييز رگاتري بازيكن استقلال در دقايق پاياني مسابقه به دليل گرفتگي عضله ، نقش بر زمين شد و مظلومي سرمربي استقلال ريكاردو ماتئوس ديگر بازيكن خارجي تيمش را به جاي وي به زمين فرستاد.


- بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران به دليل خرابي اتوبوسي كه قرار بود آنها را از ورزشگاه فولادشهر به فرودگاه اصفهان منتقل كند به مدت 45 دقيقه در ورزشگاه فولادشهر معطل شدند و خبرنگاران شبكه‌هاي تلويزيوني از فرصت بوجود آمده براي انجام مصاحبه با بازيكنان استقلال استفاده كردند.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: