برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران: / پيروزي‌هاي بدست آمده تماما براي جامعه واليبال كشور است

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: تيم ملي واليبال هند طي چند سال گذشته پيشرفت زيادي كرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حسين معدني پس از بازي تيم واليبال ايران با هند در رقابت‌هاي واليبال AVC كاپ آسيا كه به برتري تيم ملي ايران انجاميد با بيان اين مطلب گفت: دفاع و حمله‌ي تيم ملي هند در اين بازي خوب بود و توانستند نمايش قابل قبولي در مقابل ما ارائه دهند و بعدها از اين تيم ملي هندوستان زياد خواهيم شنيد.

وي عنوان كرد: امروز از اول بازي مي‌دانستيم كه موسوي عراقي را نداريم و اين ضربه‌ي بزرگي براي تيم ما بود؛ البته جواد محمدنژاد فاصله زيادي با او ندارد اما اينكه از اول بدانيم با 11 بازيكن وارد بازي مي‌شويد براي روحيه‌ي تيم خوب نيست.

وي با اشاره به اينكه امروز به بازي بازيكنانم افتخار كردم، گفت: آرش كشاورزي امروز تيم ما را نجات داد و همچنين سعيد معروف امروز فوق‌العاده كار كرد و در نهايت توانستيم اين بازي را به سود خودمان به پايان برسانيم.

وي با بيان اينكه از حريف بعدي خودمان كه قطعا چين خواهد بود شناخت كافي داريم، ادامه داد: ما مي‌دانيم بدون شك تيم ملي چين، امروز «تايپه» را شكست خواهد داد و حريف بعدي ما در فينال است و انشاءالله با حمايت تماشاگران‌مان اين بازي را خواهيم برد.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران با بيان اينكه تيم هند نسبت به سابق پيشرفت زيادي كرده است، گفت: ما در بازي‌هاي AVC كاپا آسيا با 80 درصد از آمادگي بازيكنانم به مصاف حريفان رفتيم و 20 درصد از توان ديگر ما تماشاگران هستند كه ما را به خوبي حمايت مي‌كنند.

معدني با اشاره به اينكه زريني امروز از مشكل روحي و رواني برخوردار بود، اظهار كرد: زريني نتوانست انتظارات ما را برآورده كند و بازيكناني كه جايگزين او در اين بازي شدند به خوبي توانستند جاي او را پر كرده و نمايش قابل قبولي از خود ارائه دهند. البته زريني از بازيكنان تاثيرگذار تيم ماست و هر موقع كه خوب بازي مي‌كند تيم ما نيز خوب كار مي‌كند اما او در اين بازي‌ها مشكل روحي داشت كه اميدواريم با جلسات انجام شده با روانشناس ورزشي اين مشكل او هر چه سريعتر رفع شود.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران با بيان اينكه امروز در دريافت‌ها مشكل داشتيم، گفت: تيم هند خوب دفاع و حمله مي‌كرد، ما ترجيح داديم عليرضا نادي بازي ما را از جلو آغاز كند و اين باعث شد كه در شروع بازي از حريف چند امتياز جلو بيفتيم.

معدني با اشاره به اينكه ما با تمرينات انجام داده خود را مهياي بازي‌هاي اين‌چنين سختي كرده‌ايم، عنوان كرد: ما در مقطعي نيستيم كه با بازي پنج گيمه براي بازي بعدي به مشكل بربخوريم چرا كه ما قبلا روزانه سه بار تمرين كرديم و توانستيم بازيكنان را كامل به 80 درصد آمادگي برسانيم.

وي همچنين با بيان اينكه پيروزي‌هاي به دست آمده تماما براي جامعه واليبال كشور است، خاطر نشان كرد: تمامي مربياني كه در ليگ سال گذشته زحمت كشيده‌اند و بازيكنان خود را به تيم ملي فرستاده‌اند امروز به خود افتخار مي‌كنند چرا كه بردهاي ما مزد زحمات آن‌ها مي‌باشد.

وي همچنين با اشاره به اينكه فرهاد نظري افشار چند مصدوميت را با هم دارد اظهار اميدواري كرد: براي او مشكلي ايجاد نشود چون او از بازيكنان تاثيرگذار تيم ماست و ما در بازي‌ آينده به او نياز مبرم داريم.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران در خاتمه با اعلام اينكه تركيب تيم فعلي ايران براي گوانگجوقطعي نيست، افزود: ما از عملكرد بازيكنانم آمار مي‌گيريم، چنانچه چند بازيكن در مسابقات قزاقستان تست شدند و در مسابقات AVC‌كاپ آسيا حضور دارند و در اين بازي‌ها نيز چند بازيكن وجود دارند كه اگر بتوانند رضايت‌مان را جلب كنند قطعا براي بازي‌هاي گوانگجو دعوت خواهند شد.

به گزارش ايسنا،سرمربي تيم واليبال هند به كنفرانس خبري نيامد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-08677
تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: