برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فركي: مطمئن بودم دست پر از زمين خارج مي‌شويم

حسين فركي پس از تساوي يك بر يك مقابل استيل‌آذين اظهار داشت: در اين بازي اهدافي را دنبال مي‌كرديم و از بازيكنان خود خواسته بوديم كه مقابل استيل‌آذين با شهامت ظاهر شوند.

وي ادامه داد: چيزي كه براي ما مهم بود خودباوري بازيكن نفت مقابل تيم پرمهره استيل‌آذين بود و از آنان خواسته بوديم ترس از شكست را از خود دور كنند. مطمئن بودم كه با اين انگيزه دست پر از ميدان خارج مي‌شويم.

فركي افزود: شروع خوبي داشتيم و توانستيم در دقايق ابتدايي به گل برسيم. اين گل روحيه ما را بالا برد.

وي در مورد استيل‌آذين عنوان كرد: با توجه به اينكه اين تيم در همه پست‌ها از بازيكنان ملي‌پوش استفاده مي‌كرد سعي كرديم نقاط قوت آنها را به خوبي پوشش دهيم. در نيمه دوم هم با توجه به اينكه آنها عقب بودند تيم ما فشار بيشتري را تحمل كرد.

فركي گفت: با يك برنامه حساب‌شده فضاهاي كنار زمين را كنترل كرديم، اما در يك صحنه غافلگير شديم و گل مساوي را دريافت كرديم.

اين مربي تأكيد كرد: اين مساوي چيزي از شايستگي‌هاي تيم نفت كم نمي‌كند و در بازي‌هاي آينده حرف‌هاي بيشتري براي گفتن خواهيم داشت.

فركي در مورد برنامه‌هاي آينده اين تيم گفت: ما با كسب اكثر امتيازات در 6 هفته ابتدايي مي‌خواهيم به جايگاه خوبي در جدول برسيم و پس از آن به بالاي جدول فكر كنيم.

سرمربي نفت تهران در پاسخ به اين سؤال كه آيا شيوه شما در اين بازي دفاعي بود يا خير، خاطرنشان كرد: من امروز كار دفاعي را به بازيكنانم توصيه نكرده بودم و هدف‌مان اين بود كه با سه مهاجم بازي را دنبال كنيم، اما طبيعي بود كه يك كار دفاعي منطقي را هم مقابل تيم پرمهره استيل‌آذين انجام دهيم.

وي تأكيد كرد: هدف ما در اين فصل ماندن در ليگ برتر است و تلاش‌مان اين است كه در يكي از رده‌هاي دهم تا پانزدهم قرار بگيريم اما باز هم اين همه خواسته من نيست.
تاریخ: 1389/5/15
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: