برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سومین هفته رقابت های فوتبال لیگ برتر پیروزی پرسپولیس و توقف استیل آذین و سپاهان

سومین هفته رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران با پیروزیِ تیم های نفت آبادان و پرسپولیس، شكست پیکان قزوین و مس کرمان و توقف استیل آذین و سپاهان به پایان رسید.

در این رقابت ها سومین برد نفت آبادان، دومین برد پیروزی، سومین باخت تیم های پیکان قزوین و مس کرمان و توقف استیل آذین و سپاهان رقم خورد.


در این بازی ها نفت آبادان با 2 گل میزبانش راه آهن شهرری را شکست داد و با 9 امتیاز صدرنشین شد. 
استیل آذین با نتیجه مساوی 1 به 1 مقابل نفت تهران متوقف شد، مارسیو آلِمائو برای نفت تهران گل زد و محمد غلامی گل تساوی بخشِ استیل آذین را به ثمر رساند.
 
تیم پیروزی تهران با نتیجه 2 بر 1 سایپا را شکست داد، امیرحسین فشنگچی و غلامرضا رضایی برای پیروزی گل زدند و تک گل سایپا را امین منوچهری وارد دروازه پیروزی کرد.

در ورزشگاه تختی انزلی ، مس کرمان در ادامه ناکامی هایش با حساب 1 به 2 مقابل ملوان شکست خورد تا سومین باخت پیاپی در کارنامه این تیم ثبت شود، در این بازی گل اول ملوان را فرزاد حسین خانی، بازیکن مس به اشتباه وارد دروازه خودی کرد و پژمان نوری زننده دومین گل ملوان بود، برای تیم مس هم ادینیو تک گل این تیم را به ثمر رساند، همچین محمد رستمی - بازیکن ملوان در آخرین لحظات بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. 

همچنین تیم پیکان قزوین هم سومین باختش را در سومین هفته لیگ تجربه کرد و با 1 گل در زمین پاس همدان نتیجه را واگذار کرد، تک گل پاس را حمید کاظمی وارد دروازه پیکان کرد. 

تیم های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان هم 1 - 1 مساوی شدند ، هادی عقیلی از روی نقطه پنالتی برای سپاهان گل زد و گل ِ تساوی بخشِ فولاد را بختیار رحمانی به ثمر رساند. 

بازی تیم های شاهین بوشهر و صبای قم هم به تساوی بدون گل انجامید. 

هفته چهارم این مسابقات جمعه 22 و شنبه 23 مرداد برگزار خواهد شد.

تاریخ: 1389/5/15
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: