برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کیا قدمی به دلیل بی انضباطی از تیم ملی وزنه برداری خط خورد

کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در پایان هفته اول اردوی مشکین شهر، کیا قدمی وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم را به دلیل بی انضباطی از تیم ملی کنار گذاشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، کوروش باقری، سرمربی تیم ملی در مورد دلایل خط زدن این وزنه بردار گفت: کیا قدمی وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی است ، اما با وجود آنکه چندین بار از او خواسته بودیم که اجازه ندهد وزنش از 99 کیلوگرم بیشتر شود، از فرامین کادر فنی تمکین نکرد که این خود بزرگ ترین بی انضباطی محسوب می شود.

باقری افزود: بی انضباطی از نظر من فقط انجام کارهای خلاف نیست. ما برای بهبود وضعیت اردو قوانینی وضع کرده ایم که سر ساعت در محل تمرین حاضر شدن و زودتر از موعد محل تمرین را ترک نکردن هم جزوی از آنهاست. این قوانین شامل همه، حتی خود من که سرمربی تیم هستم نیز می شود، اما کیا قدمی بی انضباطی کرد و همین مسائل باعث شد من برخلاف میل باطنی ام مجبور شوم او را از ادامه حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان منع کنم.

با کنار رفتن کیا قدمی از اردوی تیم ملی وزنه برداری، اصغر ابراهیمی، ملی پوش با سابقه کشورمان، تنها وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم تیم ملی است که باید برای حضور در مسابقات جهانی آنتالیا آماده شود.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: