برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رودکی در گفتگو با مهر:عملکردم در مسابقات جام جهانی راضی کننده است

جودوکار سنگین وزن تیم ملی ایران گفت: بعد از دو سال دوری از تاتامی در مسابقات جام جهانی عملکرد خوبی داشتم.

محمدرضا رودکی پس از کسب عنوان پنجمی جام جهانی مغولستان در بازگشت به تهران ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهرافزود: در این دوره از مسابقات تعداد کمی از تیم ها حضور داشتند ولی با نفرات خوبی به مغولستان آمده بودند. سطح فنی مسابقات خیلی خوب بود. روسیه تیم خوبی داشت ، ژاپن ، چین و کره جنوبی هم با نفرات خوبی شرکت کرده بودند، "نامورا" پرمدال ترین جودوکار ژاپنی ها در این مسابقات باخت.

رودکی در مورد مبارزات خودش هم گفت: برخی از حریفان من به خصوص آسیایی ها در این مسابقات حضور داشتند. من می توانستم مدال بگیرم، رقابتهای خوبی به نمایش گذاشتم و از عملکرد خودم راضی هستم، در مبارزه برای سوم و پنجمی حریف را ضربه فنی کردم که هر سه داور تائید کردند ولی رئیس تاتامی آمد و با استفاده از قوانین جدید مرا "هانسوکو" کرد.

نفرپنجم المپیک 2008 پکن ادامه داد: سفر من به مغولستان طولانی شد. در فرودگاه سئول اعلام شد پرواز 15 ساعت تاخیر دارد، من مجبور شدم این مدت را در فرودگاه سپری کنم  و خیلی خسته شدم ، در مبارزه اول هم از همان ناحیه مچ پا آسیب دیدگی ام تشدید شد همین مسائل دست به دست هم داد تا نتوانم از تمام توان خود استفاده کنم.

رودکی درمورد میزان آسیب دیدگی خود گفت: دراردوی اسپانیا مچ پایم آسیب دید، این آسیب دیدگی درروسیه تشدید شد و در مغولستان هم وضعیت بدتری پیدا کرد، در این مدت زمانی برای بهبودی نداشتم ولی اکنون تا رقابتهای  جهانی 40 روز زمان برای مداوا دارم و به این مسابقات می رسم.

وی در پایان پیرامون اردوی فرانسه گفت: تجربه نشان داده هر زمان اردوها و مسابقات زیادی شرکت کردیم تیم هم نتیجه گرفته، اردوی فرانسه هم از همین دست برنامه هایی است که برای تیم ملی و ارتقاء سطح کمی و کیفی آن خیلی مفید خواهد بود.

محمدرضا رودکی که خود را برای حضور در رقابتهای جهانی توکیوآماده می کند هفته گذشته پس از شرکت در جام جهانی مغولستان و اردوی مشترک بعد از آن به تهران بازگشت.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: