برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاسمیرو در گفتگو با مهر:نتایج صنعت‌نفت اتفاقی نیست/ برای شکست پرسپولیس برنامه‌ریزی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با ابراز رضایت از بازیکنانش گفت: با کسب بهترین نتایج شکست خود در لیگ برتر را به تاخیر می‌اندازیم و اعتقاد داریم این نتایج اتفاقی نیست.

آلفردو کاسمیرو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک به شاگردانش به دلیل کسب برتری مقابل راه‌آهن اظهار داشت: با توجه به شناختی که بازیکنان رفته‌رفته از یکدیگر پیدا می کنند در هفته های آتی روند تیمی ما بهتر می شود و بازی های با برنامه‌تری را به نمایش می گذاریم.

وی افزود: صنعت نفت با توجه به اینکه آخرین تیم صعود کننده به رقابت های لیگ برتر بود، زمانی برای برای برگزاری اردوی آماده‌سازی و یا برگزاری بازی تدارکاتی نداشت. به همین خاطر معتقدم این بازی ها هم حکم بازی تدارکاتی برای آمادگی هرچه بیشتر برای ما دارد و هم حکم بازی های رسمی لیگ برتر.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه از این پس فقط به بازی مقابل پرسپولیس فکر می کنند، تصریح کرد: این بازی و نتیجه آن را فراموش می کنیم و از این پس برای برتری مقابل پرسپولیس برنامه‌ریزی می‌کنیم. امیدوارم با تمرکز کافی از سد پرسپولیس نیز در یک بازی خانگی عبور کنیم.

کاسمیرو با ابراز نارضایتی از بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر گفت: امیدوار بودم کمیته انضباطی دومین جلسه محرومیت تماشاگران ما را ببخشد اما این اتفاق رخ نداد. بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر آن هم مقابل پرسپولیس کمی سخت است.

این مربی در پاسخ به این سوال که "آیا صدرنشینی این تیم اتفاقی است و یا قرار است ادامه پیدا کند؟"، گفت: مهم ترین دلیل صدرنشینی صنعت نفت، حفظ ساختار تیمی از فصل پیش است. ما فصل پیش با همین بازیکنان بسیار خوب کار کردیم و توانستیم همین بازیکنان را حفظ کنیم. بازیکن‌های جدید هم به خوبی با نفرات قبلی هماهنگ شدند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: این نتایج به هیچ عنوان اتفاقی نیست. نمی گویم تمام بازی های خود را با برتری پشت سر می گذاریم اما هدف ما این است که شکست احتمالی را به تاخیر بیاندازیم تا بتوانیم با کسب امتیازهای ارزشمند ابتدای فصل شرایط مطلوبی را برای خود رقم بزنیم.

دیدارتیم های فوتبال راه‌آهن شهرری وصنعت نفت آبادان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: