برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امیر قلعه نویی:تساوی با راه آهن راضی کننده نیست/ حیدری نمی خواست در استقلال بماند /من تنها به سئوالات فنی پاسخ می دهم

امیر قلعه نویی:تساوی با راه آهن راضی کننده نیست/ حیدری نمی خواست در استقلال بماند /من تنها به سئوالات فنی پاسخ می دهم 8:57:00 pm - 1389/ 5/ 5 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: به دلیل عدم هماهنگی میان ملی پوشان با سایر بازیکنان در این مسابقه در حد و اندازه خود ظاهر نشدیم.
 امیر قلعه نویی پس از تساوی تیمش برابر راه آهن ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران افزود: در این بازی در حد و اندازه‌های سپاهان ظاهر نشدیم زیرا در هفته‌های آخر آماده سازی بازیکنان ملی پوش را در اختیار نداشتیم اما با این شرایط هم اگر از موقعیت‌های خود بهتر استفاده می کردیم در این دیدار به پیروزی می رسیدیم.

وی ادامه داد: طبیعی است ما برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان داریم و بازیکنان کم کم خودشان را با شرایط موجود هماهنگ می کنند. مطمئن باشید هر بازیکنی براساس قابلیت‌های فنی‌اش در زمین قرار می گیرد و ما به نام و لقب آنها کاری نداریم.

وی اضافه کرد: مدافع عنوان قهرمانی هستیم و نباید در خانه و خارج از خانه امتیاز از دست بدهیم به همین دلیل از نتیجه بدست آمده راضی نیستم.

قلعه نویی در ادامه از اظهارنظر در مورد آشتی‌اش با رسول کربکندی سرمربی تیم راه آهن خودداری کرد و گفت: من تنها به سئوالات فنی پاسخ می دهم.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم با تغییر تاکتیک خسرو حیدری توانست بیشتر به تیم سپاهان کمک کند، افزود: او بهترین بازیکن راست آسیاست و خوشحالیم وی را جذب کرده‌ایم. این بازیکن دوست نداشت در استقلال بازی کند و امروز به سپاهان آمد و در آینده نزدیک بازی‌های به مراتب بهتری را برای ما ارائه می دهد.

وی در پاسخ به آنها که معتقدند قلعه نویی بهترین بازیکنان لیگ را جذب می کند و این موضوع به قهرمانی تیمش کمک می کند، خاطر نشان کرد: امسال رجب زاده، ناصحی و ابراهیمی را از دسته اول جذب کردیم و آنها امروز برای ما بازی کردند. با این حال خوشحالم که تا این اندازه به عملکردمان اهمیت می دهند و آن را نقد می کنند.

قلعه نویی با بیان اینکه مردم احساساتی هستند و با توجه به جدایی خسرو حیدری علیه وی شعار می دهند اما ما بیانیه‌ای در این خصوص صادر نمی کنیم، گفت: همانند فصل گذشته هدف ما قهرمانی است و تمام تلاش‌مان را برای بدست آوردن این عنوان به کار می بندیم.

دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر که عصر امروز در ورزشگاه اکباتان برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: