برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:باشگاه‌ها با تیم ملی تعامل داشته باشند/ به برگزاری بازی در روز فیفا هم اعتراض دارند

مسئول رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران از بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه‌ها خواست تعاملی بیشتر با تیم ملی داشته باشند تا این تیم در رقابت‌های پیش رو موفق‌تر عمل کند.

خسرو والی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: تعدادی از بازیکنان و مربیان لیگ برتری هر روز مصاحبه می کنند و خیلی بی رحمانه و بعضا بی منطق به تیم ملی و سرمربی این تیم می تازند. بحثها و مواردی که مطرح می کنند متاسفانه بی منطق و بدون دلیل است.

وی در این خصوص به ذکر مثال پرداخت و گفت: یکی از این بازیکنان شهاب گردان است، که در اردوی اخیر تیم ملی در اتریش حضور داشت. این بازیکن برای اولین بار به اردوی تیم ملی دعوت شده بود. این بازیکن خیلی جوان است و می تواند آینده روشنی در فوتبال ایران داشته باشد اما طی روزهای گذشته به دلیل دعوت نشدن به اردوی جدید تیم ملی مطالبی را عنوان کرده بود که به اعتقاد من آینده‌اش را با این مسائل زیر سئوال خواهد برد.

مسئول رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان در این خصوص افزود: شهاب گردان فقط برای یک بازی با ارمنستان دعوت نشده است و فکر نمی کند طی 6 ماه آینده تا آغاز جام ملت‌های آسیا تیم ملی چندین و چند بازی خواهد داشت و می تواند دوباره فرصت حضور در اردوی این تیم را پیدا کند. این بازیکن با شرایط مناسب فنی و بدنی که دارد می تواند بازهم به اردو دعوت شود اما با این مصاحبه‌ها و اظهارنظرها در واقع آینده خود را خراب می کند.

والی‌زاده با اشاره به اظهارات برخی مربیان لیگ برتری که به زعم او بی منطق به مربی تیم ملی و برنامه‌هایش می تازند، افزود: تیم ملی با باشگاه‌ها تعامل می کند و دیدارهای خود را در روزهای فیفا برگزار می کند. تاریخ دیدارهای تیم ملی اعلام شده است و تمامی این دیدارها در روزهای فیفا برگزار خواهد شد، آنهم طبق قانون و مقررات فدراسیون بین المللی فوتبال.

وی در ادامه افزود: مسئولان فدراسیون فوتبال برای تعامل باشگاه ها و احترام به خواسته آنها از برگزاری دو بازی دوستانه در ماه اکتبر 2010 هم چشم پوشی کردند تا نشان دهند با باشگاه ها تعامل دارند اما از سوی مقابل هیچ کس با تیم ملی تعامل ندارد.

مسئول رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی باشگاه‌ها همکاری لازم را با تیم ملی ندارند و بصورت پی در پی مصاحبه می کنند و انگار نه انگار که تیم ملی 6 ماه دیگر قرار است در جام ملتهای آسیا شرکت کند، آنهم در شرایطی که آقای سعیدلو عنوان کرده است از تیم ملی در جام ملت‌های آسیا قهرمانی می خواهند.

والی زاده خاطر نشان کرد: وقتی از تیم ملی قهرمانی می خواهند باید امکانات لازم برای این تیم فراهم شود. دیدارهای تدارکاتی مناسبی برای این تیم تدارک دیده شود و ... . یکی از زمان‌های مناسب برای برگزاری این دیدارها روزهای فیفاست که متاسفانه برخی باشگاه‌ها با برگزاری بازی در این روزها نیز مخالف هستند.

وی درخاتمه با اشاره به جرایمی که احتمال دارد برای بازیکنان، مربیان و باشگاه هایی که به انتقاد از تیم ملی می پردازند، در نظر گرفته شود، تصریح کرد: توصیه‌ام به باشگاه‌ها و بازیکنان جوان این است که با اظهار نظرهای شتابزده آینده خود را زیر سئوال نبرند. اگر باشگاه‌ها با تیم ملی تعامل داشته باشند و این تعامل بصورت دوطرف صورت بگیرد، فکر می کنم کار راحت تر پیش می رود.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: