برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرین استقلال/غیبت بی‌دلیل دوسانتوس و دلخوری مظلومی/ میداودی به استیل‌آذین می‌رسد

تمرین صبح امروز استقلال در حالی برگزار شد که میداودی، جباری، دوسانتوس و فرهاد مجیدی هرکدام به دلایلی غایب بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهرانی امروز شنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند. طبق برنامه اعلام شده از سوی پرویز مظلومی تمرین صبح از ساعت 10 و 30 دقیقه در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

ایمان مبعلی اولین بازیکنی بود که در مجموعه انقلاب حاضر شد. البته این بازیکن در پایان تمرین نیز با کسب اجازه از کادرفنی برای رسیدگی به کارهای شخصی‌اش محل تمرین را زودتر از بقیه ترک کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از پزشک تیم پیگیر وضعیت میلاد میداودی بود. این بازیکن در بازی مقابل ذوب‌آهن از ناحیه دست آسیب دید. البته مشکل این بازیکن چندان جدی نیست و به بازی مقابل استیل آذین می‌رسد. میداودی در تمرین صبح حضور نداشت.

به غیر از این بازیکن جباری، برهانی و مجیدی نیز به دلیل آسیب‌دیدگی غایب بودند. از بین این بازیکنان فقط برهانی قطعا به بازی این هفته نمی‌رسد.

دوسانتوس بازیکن برزیلی استقلال نیز در تمرین حضور نداشت. پرویز مظلومی دلیل غیبت این بازیکن را از دسوزا پرسید اما این بازیکن هم اظهار بی‌اطلاعی کرد. طبق گفته سرمربی استقلال اگر غیبت دوسانتوس بی‌دلیل باشد حتما با این بازیکن برخورد می‌شود.

همزمان با حضور استقلالی‌ها در آکادمی ملی المپیک، خادم و میراسماعیلی نیز حضور داشتند و دقایقی با بازیکنان و کادرفنی استقلال صحبت کردند.

در تمرین صبح امروز بازیکنان پس از اینکه حدود 20 دقیقه در زمین چمن مصنوعی بدن‌هایشان را گرم کردند، به سالن بدنسازی رفتند و حدود 50 دقیقه در چند آیتم وزنه زدند. تمرین بعدازظهر امروز استقلال از ساعت 17 و 45 دقیقه در زمین شماره 3 آزادی برگزار می‌شود.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: