برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فریدون معینی:آینده تیم فوتبال زیر 19 سال درخشان است

رئیس کمیته تیم‌های ملی گفت: با انگیزه بالایی که بازیکنان این تیم دارند، مطمئنم آینده درخشانی در انتظار شاگردان دوستی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، فریدون معینی در مورد اردوی آماده سازی تیم فوتبال زیر 19 سال ایران در اسلواکی ضمن بیان مطلب فوق گفت: شاگردان علی دوستی مهر نسبت به سال گذشته پیشرفت بسیار خوبی داشته‌اند و مطمئنا این موضوع در سایه توجه فدراسیون به این تیم و زحمات شبانه روزی کادر فنی آن است.

وی ادامه داد: با تماشای تمرینات و دیداری که با تیم دسته اولی ترکیه انجام داد، به این تیم بسیار امیدوار شدم و مطمئنم آنها آینده بسیار درخشانی دارد. البته باید اعتراف کنم دوستی مهر جریان بسیار خوبی را در فوتبال پایه ایران آغاز کرده که این جریان، تاثیر مثبتی در تیم‌های دیگر پایه ما از جمله نوجوانان و نونهالان داشته است.

رئیس کمیته تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: تیم زیر 16 سال هم جمعه شب توانست در اردن برابر تیم قدرتمند تونس به برتری دست یابد که این اتفاق هم از نتایج مثبت سرمایه گذاری فدراسیون فوتبال در تیم‌های پایه است. بازیکنان این تیم‌ها با انگیزه مضاعف در اردوها تمرین می کنند و این عملکرد باعث موفقیتشان می شود.

معینی در مورد تیم فوتبال امید ایران هم اظهار داشت: خوشبختانه تیم امید در تورنمنت خوبی که با همت اداره کل تربیت بدنی استان تهران برگزار شد، خوش درخشید و بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و مطمئنم اگر به این تیم بها داده شده و شرایط مناسب برای آن آماده سازی آن مهیا شود، آینده بسیار خوبی خواهد داشت.

وی همچنین با مناسب ارزیابی کردن شرایط تیم ملی ایران تاکید کرد: از رسانه‌های گروهی می‌خواهم از همه تیم‌های ملی حمایت کرده و بیشتر به مسائل فنی تیم‌ها بپردازند تا بتوانیم از مشاوره خوب آنها، برای موفقیت تیم‌ها استفاده کنیم.

رئیس کمیته تیم‌های ملی در پایان گفت: در اردوی اسلواکی شرایط بسیار خوبی بر تیم زیر 19 سال حاکم است و مطمئنا پس از بازگشت به تهران گزارش مفصلی از این اردو به کمیته فنی فدراسیون فوتبال ارائه خواهم کرد.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: