برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مرفاوي:مشكلي ندارم و در مس مي‌مانم

سرمربي تيم فوتبال مس کرمان گفت:من همچنان در مس باقي مي‌مانم و به کارم در کرمان ادامه خواهم داد.

صمد مرفاوي در پاسخ به اين سوال که آيا ناراحتي‌تان پس از باخت برابر ملوان باعث شد که در جلسه کنفرانس مطبوعاتي حاضر نشويد؟ گفت: به هر حال شکست ناراحتي دارد اما دليل غيبت من در کنفرانس مطبوعاتي چيز ديگري است. از پنج روز قبل از بازي به سازمان ليگ نامه نوشته بوديم و گفته بوديم به خاطر اينکه پروازمان ساعت 9 شب است ساعت بازي را تغيير دهند که متاسفانه نه سازمان ليگ و نه مسوولان باشگاه‌هاي ملوان اطلاعي درباره تغيير بازي به ما ندادند و تنها روز بازي 15 دقيقه بازي را به جلو انداختند.

وي افزود: من حتي خودم با عزيزمحمدي هم صحبت کردم. در اين شرايط آيا اين انتظار وجود داشت من در کنفرانس مطبوعاتي شرکت کنم و به خاطر اين نشست از پرواز عقب بمانيم.عزيزمحمدي در جريان است و مي‌داند که من به خاطر اين مسئله در کنفرانس مطبوعاتي شرکت نکردم.

مرفاوي درباره شکست مس برابر ملوان گفت: در بازي با ملوان به هيچ وجه چهره يک تيم بازنده را نداشتيم. متاسفانه در دقيقه 88 برروي اشتباهي که دروازه‌بان ما مرتکب شد گل دوم را دريافت کرديم و باختيم. با اين حال من از روند تيم راضي هستم. ما روز به روز و هفته به هفته بهتر مي‌شويم. در بازي با ملوان صددرصد بهتر از بازي گذشته بوديم.

مرفاوي افزود: تيم ما ديرتر از ساير تيمها بسته شد و بازي دوستانه چنداني هم نداشتيم. يک تيم با 3، 4 تغيير دچار تغيير مي‌شود. ما با 70-80 درصد تغيير وارد ليگ شديم و طبيعي است براي هماهنگي به زمان بيشتري نياز داريم. رفته رفته تيم ما به لحاظ فني و اخلاقي هماهنگ‌تر مي‌شود. بايد همه دست به دست هم دهيم تا با کمک مسوولان باشگاه کادر فني بازيکنان و هواداران به نتايج بهتري دست يابيم. تيم ما تنها دو ماه است که دور هم جمع شده است.

وي با رد شايعه کناره‌گيري‌اش از مس گفت: من مشکلي ندارم و به کارم در مس ادامه خواهم داد. بايد تلاش کنيم روز به روز بهتر شويم. اين نتايج در فوتبال طبيعي است شما مي‌بينيد سپاهان به عنوان مدافع قهرماني در سه هفته نخست به سه تساوي مي‌رسد. اين دليل بر ضعف سپاهان نيست فقط به خاطر اين است که بازيکنان تيم هنوز با هم هماهنگ نشده‌اند. تيم ما همچنين شرايطي دارد و با گذشت زمان اين مشکل هم برطرف مي‌شود.

مرفاوي در پايان درباره بازي با شهرداري تبريز هم گفت: شهرداري يک تيم تازه وارد است و ما مثل همه بازيها ديدار سختي برابر اين تيم خواهيم داشت و اميدوارم بتوانيم با استفاده از شرايط ميزباني سه امتياز اين بازي را کسب کنيم.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: