برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهدوي‌کيا : اميدوارم کريمي به پست اصلي‌اش بازگردد

کاپيتان تيم فوتبال استيل آذين ابراز اميدواري کرد علي کريمي هر چه سريع‌تر در پست اصلي‌اش بازي کند.

مهدي مهدوي‌کيا در مورد ديدار با نفت تهران و تساوي يک بر يک اظهار داشت: برخلاف ديدارهاي گذشته نتوانستيم از موقعيت‌هاي گلمان به بهترين شکل استفاده کنيم و جدا از گلي که محمد غلامي به ثمررساند، فرصت‌هاي گل زيادي داشتيم که با بدشانسي و کم دقتي از دست داديم تا نهايتا 2 امتياز حساس خانگي را از دست بدهيم.

کاپيتان استيل آذين افزود: تساوي مقابل نفت تهران يک بدشانسي بوده چرا که موقعيت‌هاي زيادي به دست آورديم اما متاسفانه اين توپ ها تبديل به گل نشد. تيم حريف پس از گلي که در ابتداي بازي از روي ضربه ايستگاهي به ثمر رساند، عقب نشست و بيشتر به کارهاي دفاعي پرداخت.

سازنده گل استيل آذين در ديدار با نفت تاکيد کرد: خيلي خوشحال مي‌شدم اگر موقعيت‌هاي گلمان به ثمر مي‌نشست و ما پيروز ميدان مي‌شديم و به صدرنشيني‌مان ادامه مي‌داديم اما با اين وجود هنوز 31 هفته ديگر از ليگ باقي مانده با وجود بازي‌هاي زيادي که باقي مانده ما نهايت تلاش مان را براي رسيدن به صدر و قهرماني انجام خواهيم داد.

مهدوي‌کيا يادآور شد: اميدوارم با رفع مصدوميت مدافعان مياني مان شرايطي به وجود بيايد که ما بتوانيم از علي کريمي در خط هافبک ( پست اصلي‌اش) استفاده کنيم تا او با گلزني و دادن پاس گل به موفقيت تيم کمک کند. هر چند که کريمي در خط دفاعي نيز نمايش خوبي را از خود به نمايش گذاشته و اجازه هيچ کاري را به مهاجمان تيم نفت نداد.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: