برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علیزاده خبر داد:سرمایه گذاری 4 میلیارد تومانی در آکادمی فوتبال

رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: فضای مناسبی فراهم شده تا در سایه سرمایه گذاری 4 میلیارد تومانی در آکادمی ملی فوتبال، باشگاهها هم در امر سرمایه گذاری در فوتبال فعالیت های آکادمی خود را سامان بخشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست مدیران آکادمی های باشگاه های لیگ برتری و آکادمی ملی فوتبال بعداز ظهر امروز شنبه با حضورعلی کفاشیان، مسئولان آکادمی های باشگاه های لیگ برتر، علیزاده رئیس آکادمی ملی فوتبال و گل محمدی مدیر پشتیبانی و اداری آکادمی درهتل آکادمی برگزار شد.

در این جلسه محمدحسین علیزاده با خیر مقدم به نمایندگان باشگاه ها گفت : درجهت شروع یک کارجدید از نمایندگان آکادمی باشگاه ها دعوت کردیم تا به این جلسه بیایند و پایه گذاریک تلاش جدید در جهت رشد فوتبال پایه باشیم.
  علیزاده در ادامه سخنرانی اش را در قالب یک پاورپوینت برای حاضران بیان کرد و با نشان دادن عکس هایی از روند پیشرفت در آکادمی ملی فوتبال و ساخت و سازها در 2 سال گذشته گفت: ما درجهت توسعه فوتبال پایه تلاش می کنیم و علاوه بر طرح هایی که درجهت فوتبال پایه ، آسیا ویژن، ایجاد مرکزاطلاع رسانی، کتابخانه تخصصی و توسعه آکادمی داریم درجهت ساختار سازی مناسب با پیشنهاد آکادمی و تائید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ طی ابلاغیه ای به باشگاه‌ها برای ایجاد آکادمی هایی در تیم های لیگ برتری اقدام کرده ایم.
علیزاده با اشاره فعالیتهای آکادمی در زمینه جمع آوری اطلاعات مدارس فوتبال، تربیت مدرس و ناظر گفت: ما سال گذشته توانستیم همایش بزرگ علم و فوتبال را با حضور محمد بن همام رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ودیگر مدیران رده بالای فوتبال ایران و آسیا برگزار کنیم و آبان ماه امسال همایش فیزیولوژی فوتبال پایه را برگزار خواهیم کرد.
  علیزاده گفت: در آکادمی ملی فوتبال علاوه بر سامان دهی و توسعه طرح آسیا ویژن و ایران ویژن 18 تیم در رده های مختلف تیم های ملی را در آکادمی ملی و کمپ تیم های ملی دراختیار داریم و از لحاظ اردویی در بهترین وضعیت هتلی و آمادگی قرارداریم که در نوع خود یک صرفه جویی 2 میلیاردی برای فوتبال ایران محسوب می شود.
وی تصریح کرد: ما در آکادمی زمین های مختلفی داریم که مورد استفاده تیم های مختلف آقایان و بانوان است. البته باشگاه هایی هستند که همه امکانات را دارند و باشگاه هایی هم هستند که امکانات خوبی ندارند. ما تلاش می کنیم برای ایجاد آکادمی تیم های پایه لیگ برتری از تجارب آنهایی که امکانات دارند استفاده کنیم و آنهایی که ندارند مجهز به امکانات کنیم. اما درنهایت هدف پیشرفت فوتبال پایه در تمام باشگاه های لیگ برتری است و مطمئنا با چنین کاری آینده فوتبال ایران بیمه خواهد شد.
تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: