برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي‌هاي آسيايي ‪؟۲۰۱۰‬ علي آبادي: بهترين تيم تاريخ كشتي فرنگي را به گوانگجو مي‌فرستيم

ورزش. كشتي. گوانگجو
تهران- نايب قهرمان بازي‌هاي المپيك ‪ ۱۹۷۲‬مونيخ در آستانه اعزام فرنگي كاران كشورمان به بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگجو گفت: با توجه به تركيب نفرات اعزامي مي‌توان ادعا كرد كه بهترين تيم تاريخ كشتي فرنگي ايران را مهياي حضور در اين بازي‌ها كرده ايم.

رحيم علي آبادي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : به عنوان يكي از پيشكسوتان اين رشته براين باورم كه تيم ملي اعزامي به گوانگجو يكي از بهترين تيم‌هاي تاريخ كشتي ايران به حساب مي‌آيد كه بعد از بازي‌هاي آسيايي ‪ ۱۹۷۴‬تهران براي حضور در اين ميدان ساخته و پرداخته شده است.

وي افزود: طبق آخرين بازديدي كه از وضعيت و نحوه تمرينات آماده‌سازي فرنگي كاران در خانه كشتي داشتم، تمامي آنان را كوهي از اميد و انگيزه مدال آوري ديدم كه مطمئنا مي‌توانند در گوانگجو خوش بدرخشند.

علي آبادي به پيش بيني عملكرد فرنگي كاران در بازي‌هاي آسيايي ‪۲۰۱۰‬ گوانگجو پرداخت و خاطر نشان كرد: با توجه به تركيب تيم اعزامي و همچنين با در نظر گرفتن عناوين و سوابق ملي پوشان، مي‌توان به كسب ‪ ۳‬مدال طلاي اين بازي‌ها اميدوار بود.

پيشكسوت كشتي فرنگي كشورمان يادآور شد : تمامي ملي پوشان اعزامي شانس مدال دارند اما تنها نگراني من جابجايي در سنگين وزن است كه امير علي اكبري با صلاحديد كادر فني به يك وزن بالاتر يعني وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم آمده است وي خاطرنشان كرد: البته در توانمندي و انگيزه بالاي امير علي اكبري هيچ ترديدي نيست، ولي نمي‌توان در كشتي با قاطعيت از موفقيت حرف زد و بهتر است فقط اظهار اميدواري كرد.

علي آبادي همچنين به حميد سوريان و مسئوليت سنگين اين نابغه كشتي فرنگي ايران و جهان نيز اشاره كرد و گفت: سوريان به رغم داشتن ‪ ۵‬مدال طلاي رقابت هاي جهاني، وظيفه سنگيني در بازي‌هاي آسيايي دارد چراكه همگان از او انتظار قهرماني و كسب مدال طلا دارند.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: