برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افشین پیروانی:شرایط استیل‌آذین بحرانی نیست/ ارنج کردن تیم با من است نظارت با پروین

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین گفت: علی پروین بر امور فوتبال نظارت دارد اما انتخاب ترکیب و تاکتیک تیم برعهده من است.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین پیروانی که پس از پیروزی عصر امروز تیمش برابر نفت مسجد سلیمان با خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شهید دستگردی گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: انتخاب ترکیب اصلی و انجام تعویض ها در اختیار من است و علی آقا بر امور فوتبال نظارت می کند.

وی در مورد ارزیابی اش از عملکرد استیل آذین در این دیدار گفت: ما نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم اما با صحبت هایی که در بین دو نیمه انجام دادیم در نیمه دوم صاحب موقعیت های خوبی شدیم و در نهایت به پیروزی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین با تمجید از عملکرد تیم نفت مسجد سلیمان گفت: جام حذفی جام شگفتی هاست و امروز دیدید که تیم نفت با چه انگیزه ای برابر ما به میدان آمده بود و به دنبال پیروزی بود.

پیروانی بحرانی بودن استیل آذین را رد کرد و گفت: در باشگاه ما هیچ مشکلی وجود ندارد و بازیکنان بدون مشکل و مسئله خاصی تمام تلاششان را برای موفقیت تیم انجام می دهند و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.   وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که هیچ بازیکنی در تیم ما کم فروشی نمی کند و با تمام وجود بازی می کنند پیش می آید که یک روز بد هم داشته باشیم و بازنده باشیم. با این حال امیدوارم در آینده این مشکلات هم برطرف شود.   پیروانی با بیان اینکه برای نیم فصل دوم یکی دو بازیکن را به خدمت خواهند گرفت در مورد حضور شیث رضایی در این تیم گفت: هنوز برای جذب بازیکن به اسم خاصی نرسیده ایم. شیث رضایی بازیکن بزرگی است اما فکر می کنم با پرسپولیس قرارداد دارد و نمی توان در موردش حرف زد.   تیم فوتبال استیل آذین عصر امروز شنبه با پیروزی 2 بر یک برابر نفت مسجد سلیمان به مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام حذفی راه پیدا کرد.
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: