برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علت امتناع ستارگان نيجريه‌اي از سفر به ايران

شركت‌هاي بيمه‌اي كه بازيكنان نيجريه‌اي را تحت بيمه خود دارند و پس از اعلام خبر بازي ايران ـ نيجريه به موكلان خود اعلام كرده‌اند كه در سفر به ايران تعهدي براي بيمه ايشان نخواهند داشت

خبري كه هفته گذشته با انكار عباس ترابيان رئيس كميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال مواجه شده بود حقيقت دارد. يكي از دلايل لغو بازي نيجريه مقابل ايران عدم همكاري شركت‌هاي بيمه‌اي اعلام شده است كه بازيكنان گرانقيمت اين تيم آفريقايي را بيمه كرده‌اند.
به گزارش سايت گل علت لغو بازي ايران ـ نيجريه را بايد كاملا سياسي دانست اما به جز آنكه دولت دو كشور روابط سياسي پرتنشي با يكديگر دارند بحث‌هاي مربوط به تحريم نيز در اين ماجرا كاملا اثرگذار بوده است.
به گزارش سايت گل شركت‌هاي بيمه‌اي كه بازيكنان نيجريه‌اي را تحت بيمه خود دارند و پس از اعلام خبر بازي ايران ـ نيجريه به موكلان خود اعلام كرده‌اند كه در سفر به ايران تعهدي براي بيمه ايشان نخواهند داشت.
آنچه كه مسلم است اين واكنش با توجه به مسائل مربوط به تحريم ايران در دستور كار اين شركت‌ها قرار گرفته و در حال حاضر يكي از موانعي است كه مانع از برگزاري مسابقات بزرگ در ايران خواهد شد.
پيش از اين عباس ترابيان رئيس كميته روابط بين‌الملل فدراسيون ايران در مصاحبه با سايت گل اين خبر را تكذيب كرده بود. اما شب گذشته اين خبر به طور رسمي از زبان يكي از كارگزاران فيفا اعلام شده است

تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: