برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرین امروز آبی پوشان/بازگشت روانخواه به تمرینات و غیبت آرش برهانی/ توصیه مظلومی به بازیکنان

امیدرضا روانخواه هافبک مصدوم استقلال پس از مدتها در تمرینات استقلال حاضر شد و این بار آرش برهانی به دلیل مصدومیت از تمرین استقلال به دور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر تمرین عصر روز شنبه استقلال پس از یک روز استراحت از ساعت 18 در زمین شماره 3 آزادی برگزار شد. در تمرین امروز استقلال امیدرضا روانخواه هافبکی که مدتها به دلیل مصدومیت از تمرینات به دور بود در تمرین استقلال حضور پیدا کرد.

هافبک تیم استقلال به طور انفرادی و زیر نظر کادر پزشکی استقلال دور زمین شروع به دویدن کرد تا آرام آرام خود را به تمرینات گروهی استقلال برساند. فرهاد مجیدی نیز به دلیل مصدومیت جزیی همراه با امیدرضا روانخواه دور زمین دویده و زودتر از بقیه تمرین را ترک کرد.

* آرش برهانی مهاجم تیم استقلال تهران که به تازگی مصدوم شده و چند هفته ای باید از میادین بدور باشد در تمرین امروز استقلال حضور نداشت.

* حنیف عمران زاده مدافع استقلال قبل از شروع تمرین به طور اختصاصی با پرویز مظلومی و دیگر اعضای کادر فنی دیدار کرد.

* فرهاد مجیدی پس از دویدن دور زمین چند دقیقه ای به طور اختصاصی با سرمربی تیم و پزشک تیم استقلال صحبت کرد.

*میلاد میداوودی که گفته می شد به دلیل مصدومیت از ناحیه دست چند هفته ای دور از میدان خواهد بود طبق نظر کادر پزشکی می تواند در مقابل استیل اذین در صورت آمادگی بازی کند.

تمرین استقلال تهران در حالی آغاز شد که پرویز مظلومی حدود 15 دقیقه برای بازیکنان خود صحبت کرد و از آنان خواست که با جدیت بیشتری تمرین کرده و سعی کنند اشتباهات گذشته را تکرار نکرده تا امتیازات را از دست ندهند که امتیاز از دست دادن در ابتدای فصل قطعا در اواخر فصل برای آنان مشکل ساز خواهد شد.

پس از صحبت های پرویز مظلومی بازیکنان ابتدا حدود 10 دقیقه دویدند و سپس زیر نظر کادر فنی حدود 30 دقیقه به کارهای کششی و سرعتی پرداختند و پس از آن در قالب دو تیم صورتی و آبی یک بازی درون گروهی را برگزار کردند.

طبق دستور کادر فنی بازیکنانی که در روز پنجشنبه مقابل تیم ذوب آهن به کامل بازی کرده بودند تمرین را زودتر تعطیل کرده و به سونا و استخر رفتند اما بقیه بازیکنان تمرینات خود را ادامه دادند.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: