برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شیعی در گفتگو با مهر:انگیزه بازیکنان برای موفقیت پیکان افزایش یافت/ بزودی به حقمان می‌رسیم

مدیرعامل باشگاه پیکان با بیان اینکه تیم فوتبال این باشگاه در روندی صعودی قرار گرفته است،گفت: با نتایج اخیر انگیزه بازیکنان برای موفقیت و جدا شدن از انتهای جدول افزایش یافته است.

محمود شیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پیکان ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: نتایج اخیر خصوصا پیروزی برابر سایپا انگیزه بازیکنان تیم را برای رسیدن به موفقیت در بازی‌های آینده و جدا شدن از جمع قعرنشینان افزایش پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: با جذب رحمان رضایی و الونگ الونگ تمرینات تیم با انگیزه بیشتری ادامه پیدا می‌کند. ضمن اینکه طبق اعلام نیاز کادر فنی تیم برای جذب یک مهاجم، قصد داریم سهمیه آسیایی تیم را به جذب یک مهاجم عراقی اختصاص دهیم. در صورت موفقیت در تست فنی هم یک بازیکن خارجی دیگر را به عنوان سهمیه غیرآسیایی به خدمت خواهیم گرفت.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد مشکلات مالی تیم هم تاکید کرد: این برای نخستین مرتبه است که با پرداخت مطالبات بازیکنان درحال حاضرمشکل مالی نداریم. بازیکنان درحال حاضر اطمینان پیدا کرده اند که حقشان را خواهند گرفت به همین دلیل با قدرت و انگیزه بیشتری در تمرینات و مسابقات آینده شرکت خواهند کرد.

وی در خصوص عملکرد کادرفنی تیم پیکان اظهار داشت: در 3 بازی گذشته ما دو پیروزی کسب کردیم که بسیار امیدواریم در بازی با راه‌آهن هم امتیاز کامل را جذب کرده و روند صعودی خود را در جدول لیگ برتر آغاز کنیم.

شیعی در پایان گفت: در حال حاضر و با توجه به شرایط خوبی که در تیم حاکم است امیدواریم با ادامه روند فعلی بزودی به رده‌های بالاتر جدول که مستحق آن هستیم، برسیم.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: