برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حواشی بازی های آسیایی گوانگجو؛ حذف سوریان تعجب همگان را برانگیخت

حذف سوریان دارنده 5 مدال طلای جهان از رقابت های کشتی فرنگی شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی 2010 تعجب همگان را برانگیخت. علیرضا اكبری خرم خبرنگار اعزامی شبكه خبر در گفتگو با سایت شبكه از حواشی بازی های امروز گفت : امید نوروزی در وزن 60 كیلو و سعید عبدولی در وزن 66 كیلو به دیدار پایانی رقابت های کشتی فرنگی شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی 2010 راه یافتند اما حمید سوریان از رسیدن به فینال بازماند.

حمید سوریان دارنده 5 نشان طلای جهانی پس از غلبه بر حریفانی از کره جنوبی و کره شمالی به مرحله نیمه نهایی راه یافت اما در این مرحله از کشتی گیر ژاپنی شکست خورد.

این دو كشتی گیر در تایم اول 1 به 1 مساوی شدند اما كشتی گیر ژاپنی چون امتیاز برابر را گرفته بود برنده اعلام شد در تایم دوم سوریان برنده شد و در تایم سوم امتیازی به دست نیاوردند و كار به قرعه كشید .

قرعه هم به نام حمید سوریان افتاد كه حمید یا با نظر خود یا مربیان تشخیص داد كه در سرپا كار خود را ادامه دهد كه نتوانست از حریف امتیازی به دست بیاورد تا پس از 30 ثانیه 1 امتیاز را به حریف ژاپنی بدهند و سوریان بازنده این مسابقه اعلام شد .

سوریان و مربیان مصاحبه ای انجام نداده اند و مصاحبه خود را به انتها مسابقات موكول كرده اند تا ما علت این مساله را از آنها جویا شویم .

سوریان یكی از شانس ها ی ایران برای كسب مدال طلا بود كه باخت وی برابر كشتی گیر ژاپنی تعجب و حیرت همگان را بر انگیخت .
*** 
حمایت تماشاگران از تیم ملی والیبال :
تیم ملی والیبال كشورمان توانست دیروز در بازی سنگین با نتیجه 3 به صفر تیم چین را شكست دهد .

این بازی را تماشاگران زیاد چینی نظاره گر بودند و قسمت كمی اختصاص به تماشاگران ایرانی داشت كه در ابتدا چینی ها خیلی خوب تیم خود را تشویق می كردند ولی وقتی كه تماشاگران ایرانی به طور منظم و یكپارچه تیم خودشون را تشویق كردند تماشاگران چینی ساكت شدند و بازی را نگاه می كردند.
تماشاگران ایرانی به گونه ای تیم كشورشان را تشویق می كردند كه صدای آنها در سالن پخش می شد و تمركز بازیكنان چینی را بر هم زدند و این مساله كمك به برد تیم ایران كرد .
*** 
با توجه به اولین حضور جزء 8 تیم برتر  
تیم والیبال ساحلی الف كشورمان امروز در اولین بازی خود در مرحله یك چهارم پایانی برابر قزاقستان شكست خورد .
موحدی سرمربی تیم والیبال ساحلی كشورمان علت این شكست را كمی تجربه اعلام كرده و گفت : اولین باری است كه در بازی های آسیایی شركت می كنیم و حضور در جمع 8 تیم برتر برای ما نتیجه بسیار خوبی است . 

وی افزود: تیم ما از بازی دیروز خود خسته بود و بازی امروزشان نخستین بازی برنامه بود كه بر اثر خستگی نتوانسته بودند به خوبی كار كنند .
*** 
سعیدلو: همچنان منتظر دریافت مدال های  رنگارنگ هستیم سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی در بازدیدی كه دیشب از دهكده خبر رسانی داشته گفت : تیم ها توانسته اند انتظارات مارا برآورده كنند و هنوز هم به كسب مدال های فراوان امیدواریم . 

سعیدلو ابراز امیدواری كرد تا در رشته های تیمی همچون والیبال ، بسكتبال ، فوتبال و هندبال نیز مدال های خوش رنگی را بازیكنان برای كشورمان به دست آورند. 

وی در خصوص هدایای بازیكنان مدال آور گفت : هدایا آماده است و پس از مراجعه به تهران هدایا به بازیكنان اهدا خواهد شد . 
تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: