برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عبداللهی در گفتگو با مهر:رفتار علی دایی در رای نهایی تاثیرگذار است/ احتمال رفع محرومیت وجود دارد

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: رفتار علی دایی نسبت به رای محرومیت موقت و همکاری او با کمیته انضباطی در رای نهایی وی تاثیر گذار خواهد بود.

حسین عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: دایی پس از رای دستور موقت برای ممنوع المصاحبه بودن با رسانه های گروهی همکاری خوبی داشتند و از انجام هرگونه مصاحبه پرهیز کردند که این امر در واقع تمکین از رای کمیته انضباطی بود و این همکاری در رای نهایی کمیته انضباطی تاثیرگذار خواهد بود.

عبداللهی در خصوص زمان صدور رای نهایی علی دایی گفت: در نظر داریم ظرف روزهای آینده با تشکیل جلسه کمیته انضباطی با حضور آقایان عباس روغنی و عنایت الله دهمیانی رای نهایی در مورد پرونده علی دایی را اعلام کنیم که با توجه به رفتاری که پس از دیدار با نفت از سرمربی پرسپولیس شاهد بودیم احتمال رفع محرومیت ایشان وجود دارد.

وی در خصوص اینکه آیا با توجه به سفر رئیس کمیته انضباطی به چین این کمیته حد نصاب لازم برای صدور رای را خواهد داشت یا نه گفت: طبق آئین نامه کمیته انضباطی اعضای کمیته با حضور معاون و دو عضو حائز اکثریت خواهد بود و آراء صادره قانونی است.

عضو کمیته انضباطی ازهمکاری خوب باشگاه پرسپولیس و بویژه سرپرست این باشگاه نسبت به برخورد با محرومیت موقت علی دایی گفت: مدیر باشگاه پرسپولیس با موضع گیری و اظهارنظری که در برخورد با محرومیت علی دایی داشتند در کاهش تنش ها و حاشیه ها سهم بسزایی داشتند ضمن اینکه ایشان با توجه به سوابق علی دایی درخواست مساعدت در صدور نهایی را داشتند که آن را در رای قطعی لحاظ خواهیم کرد.

علی دایی پس از دیدار با نفت تهران و بدنبال انتقاد از مسئولان فدراسیون فوتبال و وضعیت داوری فوتبال کشور از سوی کمیته انضباطی ممنوع المصاحبه شده بود. وی به دلیل همین محرومیت پس از پایان دیداربا مس کرمان از گفتگو با رسانه های گروهی عذرخواهی کرد.


تاریخ: 1389/9/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: