برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سليماني: مديران عامل باشگاه‌هاي ليگ عامل پيشرفت اسكواش هستند

ورزش. ورزش. اسكواش
تهران - رييس فدراسيون اسكواش ايران اعلام كرد كه مديران عامل باشگاه‌هاي ليگ با حمايت خود از اين رشته ورزشي عامل پيشرفت اسكواش هستند.

مسعود سليماني روز يكشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: از برگزاري مسابقات ليگ براي پيشرفت اسكواش ايران بسيار حمايت مي‌كنم اما اين به آن معنا نيست كه از عملكرد كميته ليگ رضايت داشته باشم.

وي ادامه داد: خوشبختانه در مسابقات ليگ استعدادهاي نهفته ما آشكار شد و بسياري از بازيكناني كه آرزوي رويارويي با بازيكنان برتر كشور را داشتند با آنها مسابقه دادند و حالا مي‌توانيم بر روي آنها نيز حساب باز كنيم.

رييس فدراسيون اسكواش ايران گفت: اميدوارم سال آينده ليگ قوي تري را مشاهده كنيم.

وي تصريح كرد: از مديران باشگاه‌هاي حاضر در ليگ به خاطر حمايت از اسكواش تشكر مي‌كنم و اميدوارم در دور آينده نيز شاهد حضور آنها باشيم.

وي اظهار داشت: پخش مستقيم رقابت‌هاي اسكواش باعث تقويت اين رشته ورزشي خواهد شد و اميدوارم بتوانيم نظر مساعد مسئولان سازمان صدا و سيما را جلب كنيم.

سليماني خاطرنشان كرد: خوشحالم از اينكه بازيكنان ما در چند ماه گذشته به ميزاني از رشد رسيده‌اند كه شاهد پيشرفت سطح تاكتيكي و تكنيكي مسابقات شده اند.


وي اظهار داشت: در فدراسيوني كه اخلاق مهم‌ترين مساله است هيچ بازيكني در هيچ سطحي حق ندارد به داور بازي اعتراض كند و اين رشته را وارد حاشيه كند ‪۱۶۴۷**۹۱۱۸‬
تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: