برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي دايي: بازيكنان براي هماهنگي بيشتر نياز به زمان دارند/تيمي با بازيكنان با شخصيت داريم

علي دايي: بازيكنان براي هماهنگي بيشتر نياز به زمان دارند/تيمي با بازيكنان با شخصيت داريم 12:35:00 am - 1389/ 5/ 6 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس شامگاه سه شنبه در ورزشگاه يكصد هزار نفري آزادي تهران گفت : بازيكنان تيم پرسپوليس براي هماهنگي بيشتر نيازمند چند ديدار ديگر هستند .

وي كه پس از پيروزي تيمش مقابل تراكتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران سخن مي گفت ، اظهار داشت : اوائل نيمه اول را خوب شروع نكرديم اما رفته رفته بازيكنان خود را پيدا كردند و سوار بر بازي شدند و چند موقعيت را خلق كردند.

دايي گفت : نيمه دوم را خيلي خوب شروع كرديم و به گل رسيديم و در اكثر دقايق ديگر بازي نيز از حريف سرتر بوديم و خط دفاع و هافبك ما حتي يك موقعيت صد درصد به بازيكنان حريف ندادند.

سرمربي پرسپوليس ضمن تقدير و تشكر از بازيكنان تيمش گفت : اگرچه چند بازيكن اصلي خود را به دليل حضور در تيم ملي در اختيار نداشتيم و فورواردهاي تيم نيز چند روز آخر به اردو اضافه شدند اما در مجموع موفق شديم نخستين بازي را با موفقيت به پايان برسانيم.

وي در پاسخ به خبرنگاري كه از دلايل ناهماهنگي بازيكنان مياني پرسپوليس پرسيد گفت :محمد نوري ، مازيار زارع و كريم باقري سه بازيكن متفاوتند كه براي نخستين بار در كنار يكديگر در ديداري رسمي بازي مي‌كردند و بايد به آنان فرصت داد و در ديدارهاي بعدي بهتر و هماهنگ تر خواهند شد.

دايي از اردوهاي مفيد پرسپوليس در هفته‌هاي گذشته ياد كرد و افزود: اين اردوها خيلي خوب بود به طوريكه توانستيم تيم سخت كوش و سرسخت تراكتور را شكست دهيم .

سرمربي تيم پرسپوليس درباره يارگيري فصل جديد اين تيم نيز تاكيد كرد : ما در نقاطي كه ضعف داشتيم بازيكن گرفتيم و خوشبختانه تيمي با بازيكنان با شخصيت داريم.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: