برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تبريك به خبرنگاران در تمرين استقلال / بازگشت روانخواه، حضور ميداودي با دست بانداژ شده و تمرين جباري

اميدرضا روانخواه پس از چند ماه دوري از فوتبال، به تمرينات استقلال بازگشت.

 اولين تمرين تاكتيكي استقلال بعد از ديدار مقابل ذوب‌آهن، عصر امروز از ساعت 18 در ورزشگاه آزادي و در زمين شماره 3 اين مجموعه برگزار شد.

* اميدرضا روانخواه پس از مدت‌ها دوري از ميادين، در تمرين شركت كرد و مورد استقبال كادر فني و بازيكنان قرار گرفت.
فرهاد مجيدي و اميد روانخواه تنها به دويدن دور زمين اكتفا كردند.مجيدي پس از گفت و گوي كوتاه در خصوص آخرين وضعيت خود با مظلومي محل تمرين را ترك كرد.

* ميلاد ميداودي كه در ديدار مقابل ذوب‌آهن دچار آسيب ديدگي شده بود، امروز با دست بانداژ شده به تمرين پرداخت.به گفته پزشك استقلال اين بازيكن مي تواند تيمش را در ديدار با استيل آذين همراهي كند.

* تمامي اعضاي تيم استقلال به مناسبت روز خبرنگار استقبال گرمي از اهالي رسانه انجام دادند و روز خبرنگار را به افراد حاضر در محل تمرين تبريك گفتند.

* رضا رجبي مسئول آكادمي استقلال و شاهرخ بياني آناليزور اين تيم از نزديك تمرين آبي‌پوشان را تماشا كرد. آرش برهاني تنها غايب تمرين امروز آبي‌پوشان بود.

* مجتبي جباري پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت به همراه ساير بازيكنان استقلال به تمرين پرداخت.

* پرويز مظلومي در اواسط تمرين به صورت جداگانه با فرهاد مجيدي و حنيف عمران‌زاده صحبت كرد. سرمربي استقلال در ابتداي تمرين 15 دقيقه براي آبي‌پوشان صحبت كرده و از آنها خواست با جديت تمرينات اين هفته را ادامه دهد.سرمربي استقلال از بازيكنان خواست تا قدر امتيازات را بدانند كه اين تيم آخر فصل به مشكل بر نخورد.

* كارهاي كششي، استقامتي، دويدن دور زمين، ارسال پاس‌هاي كوتاه، سانتر از جناحين، شوت به سمت دروازه و فوتبال درون تيمي از آيت‌هاي اصلي تمرين امروز آبي‌پوشان بود.
تيم فوتبال استقلال تا روز دوشنبه روزانه 2 نوبت به تمرين خواهد پرداخت و طبق برنامه روز جمعه از ساعت 21:30 از هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر به مصاف استيل‌آذين خواهد رفت.
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: