برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:مربی ایرانی تمام وقت برای تیم ملی تنیس روی میز می‎خواهیم/ کاسب نه!

محمد زارع پور اشکذری با تاکید بر اینکه گزینه داخلی کادر فنی تیم ملی تنیس روی میز باید تمام وقت باشد، یادآوری کرد که نمی‏خواهیم مربی ایرانی ملی‎پوشان حضور همزمان در یک تیم باشگاهی داشته باشد.

سرپرست فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جذب مربی خارجی برای حضور در راس کادر فنی تیم ملی به قوت خود باقی است. گزینه مورد نظر ما هم تا پایان مردادماه به ایران می‌آید تا کار خود را آغاز کند.

وی بالا رفتن سطح فنی ورزشکاران را مهمترین هدف از جذب مربی خارجی برای تیم ملی تنیس روی میز عنوان کرد و ادامه داد: البته همزمان از تجربه مربیان ایرانی نیز بهره خواهیم برد. در واقع حضور مربی ایرانی در کنار گزینه خارجی مورد نظر قطعی است.

برای جذب مربی ایرانی چه شرایطی دارید؟ آیا حضور همزمان در یک تیم باشگاهی بلامانع است یا خیر؟

زارع پور در پاسخ به این سوال اظهار داشت: پیش از این مربیان تیم ملی حضور همزمان در یک تیم باشگاهی داشتند. معایب این مسئله بیشتر از مزایای آن بود. بنابراین برای تیم ملی به دنبال یک مربی ایرانی تمام وقت هستیم تا از او در کنار مربی خارجی استفاده شود.

سرپرست فدراسیون تنیس روی میز مربیان ایرانی توجیهات خاص خود را برای حضور همزمان در تیم ملی و تیم باشگاهی داشتند، خاطرنشان کرد: ظاهرا پیش از این حضور صرف در کادر فنی تیم ملی تامین کننده نیازهای مالی مربیان بودند. به همین دلیل بود که مربیان مشکلات حضور همزمان در دو تیم را تحمل می‎کردند. اما فدراسیون امروز تنیس روی میز راضی به ضرر هیچ یک از مربیان نیست.

وی گفت: مربی ایرانی تیم ملی باید تمام وقت و انرژی خود را صرف این تیم کند. وی باید در تمام اردوها و مسابقات حضور فیزیکی داشته باشد. بنابراین نمی‎تواند فرصتی برای همکاری با تیم‎های دیگر داشته باشد. در عین حال اجازه نمی‏دهیم از این بابت متضرر شود.

با این اوصاف فواد کاسب شانسی برای حضور دوباره در راس تیم ملی ندارد! چون وی با تیم پتروشیمی برای لیگ سال جاری قرار داد بسته است؟

زارع پور در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر گفت: درست است، البته فدراسیون همچنان با کاسب در حوزه تخصصی او همکاری خواهد داشت. در کل فدراسیون تنیس روی میز با همه مربیان حتی اگر 6 ماه کار کرده باشند، استفاده می‎کند.

به گزارش خبرنگار مهر، فواد کاسب طی چند سال اخیر سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بود. وی آخرین بار در رقابت‌های قهرمانی جهان (خردادماه - روسیه) هدایت ملی‌پوشان را بر عهده داشت.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: