برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازهم سپاهان و داوری / سه پنالتی گمشده در سه هفته به سود سپاهان!!!

كسب سه تساوي پياپي از سه بازي، عملكرد ضعيف مدافع عنوان قهرماني ليگ دهم را به تصوير مي‌كشد. تيم پرستاره امير قلعه‌نويي كه در سه مسابقه نه‌چندان دشوار ابتداي فصل مقابل راه‌آهن، ملوان بندرانزلي و فولاد خوزستان حتي توانايي شكست خوردن را هم داشت،
علاوه بر شرايط فني كاملا نامطلوب، بازهم آغازگر شائبه‌هايي در همين ابتداي مسابقات شده است. مجيد جلالي، سرمربي فولاد خوزستان پس از پايان بازي مقابل سپاهان از دو پنالتي قطعي كه براي شاگردانش گرفته نشده، صحبت کرد. هرچند سرمربي فولاد به درست بودن پنالتي‌اي كه عليه تيمش گرفته شد اشاره كرد اما روي اين موضوع هم پافشاري دارد كه عليرضا فغاني دو پنالتي قطعي را در اين مسابقه براي تيمش نگرفته است.
 
پنالتي‌هايي كه مي‌توانستند نقش مستقيمي در تعيين برنده مسابقه ايفا كنند. اين در شرايطي است كه داور بازي سپاهان در بازي هفته گذشته‌ مقابل ملوان هم يك پنالتي صد در صد براي ملواني‌ها نگرفت تا در طول سه هفته، سه پنالتي عليه تيم اصفهاني اعلام نشود. اتفاقي كه قطعا در همين آغاز مسابقات مي‌تواند جو رواني سنگيني را عليه شاگردان قلعه‌نويي به وجود بياورد. هرچند خود قلعه‌نويي در تمام كنفرانس‌هاي مطبوعاتي پس از بازي‌ها و همينطور مصاحبه‌هاي خود با اعتماد به نفس هميشگي‌اش از قضاوت‌هايي كه اغلب به سود تيم روبه رو بوده صحبت می کند. او پس از پايان بازي آخر تيمش مقابل فولاد هم اين جملات را به زبان آورد: «بعد از پنالتي داور عملا بازي را به سود فولاد كنترل كرد. ما آمده بوديم كه بازي را ببريم اما كنترل بازي توسط داور از دست ما خارج شد. شك نكنيد كه سپاهان مي‌توانست بازي را ببرد اما سوت‌هاي مكرر داور روند بازي را به حاشيه كشاند.»
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: