برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي آبادي و افشارزاده روز خبرنگار را به صاحبان اهل قلم تبريك گفتند

ورزش. كميته ملي المپيك. روز خبرنگار. تبريك رييس و دبيركل
تهران - رييس و دبيركل كميته ملي المپيك در پيام‌هايي جداگانه فرا رسيدن روز خبرنگار را به صاحبان اهل قلم تبريك گفتند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، محمد علي آبادي در پيام خود خطاب به خبرنگاران گفت: اطلاع رساني و انتقال درست اخبار علمي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشي در عرصه داخلي و خارجي براي مردم كشور به ويژه قشر جوان از اهميت بالايي برخودار است.

وي ضمن تبريك اين روز به تصويربرداران و عكاسان خبري، افزود: اطلاع رساني، تجزيه و تحيل اخبار ورزشي مسووليت بالايي دارد و براي تمام خبرنگاراني كه صادقانه و در سخت‌ترين شرايط در خدمت اطلاع رساني ورزش كشور هستند، آرزوي سلامتي دارم.

همچنين بهرام افشار زاده با تبريك روز خبرنگار به صاحبان اهل قلم به ويژه ورزشي نويسان، يادآور شد: با توجه به اهميت امر اطلاع رساني و انعكاس درست رويدادها و اثرات مستقيم آن بر جامعه، خبرنگاران از مسووليتي سخت و پر استرسي برخوردار هستند كه بندرت مي‌توان آنرا در مشاغل ديگر ديد.

وي ادامه داد:در سالها خدمتگذاري به ورزش كشور، شاهد بوده ام كه ورزش نويسان چگونه در سخت‌ترين لحظات و شرايط آب و هوايي و نوع امكانات در كنار تيم و مسوولان حضور داشته‌اند كه اين خود يكي از اركان مهم ايجاد انگيزه و قوت قلب براي مديران، مسوولان و قهرمانان ورزشي بوده است.

دبيركل كميته ملي المپيك تصريح كرد: خبرنگاران در عرصه كاري، اخبار، لحظات و تصاورير تكرار نشدني را ثبت كرده‌اند كه در تاريخ ورزش به يادگار مانده است.

افشارزاده تحليل‌هاي خبرنگاران را چراغ ورزش دانست و گفت: اميدوارم ورزش نويسان جامعه ورزشي كشور را در بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو حمايت كنند يادآور مي‌شود كه ‪ ۱۷‬مرداد سال ‪ ،۱۳۷۷‬محمود صارمي، خبرنگار ايرنا در مزار شريف به هنگام ارسال خبر به سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران به دست ناپاك طالبان به مقام رفيع شهادت نايل شد.

خبرنگاران به عنوان سفيران و پرچمداران ارتقاي روح در جامعه ازجمله انسان هاي متعهدي هستند كه درايفاي رسالت خطير خود از جان مايه مي‌گذارند و به آن افتخار مي‌كنند.

شهيد صارمي خبرنگاري جسور و بي‌باك بود كه به حرفه خود عشق مي‌ورزيد و نقش خطير و حساس خود را در آگاهي بخشي به جامعه به خوبي درك مي‌كرد و ارتقاي سطح آگاهي جامعه را دغدغه اصلي خود مي‌دانست.تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: