برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدی در گفتگو با مهر:امکان تغییر در برنامه لیگ وجود ندارد/ احتمال تعویق یک روزه هفته چهارم

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در مورد درخواست سه باشگاه لیگ برتری برای تعویق دیدارهای هفته چهارم گفت: با توجه به فشردگی برنامه‌های لیگ امکان تغییر در برنامه مسابقات وجود ندارد.

عزیزالله محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد درخواست سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و سپاهان برای تعویق دیدارهای هفته چهارم به دلیل همزمانی و تداخل با اردوی تیم ملی و دیدار با ارمنستان اظهار داشت: تا این لحظه درخواستی از سوی این باشگاه‌ها به سازمان لیگ ارسال نشده است اما در صورت دریافت چنین درخواستی بدلیل محدودیت‌های زمانی امکان تعویق دیدارهای لیگ وجود ندارد.

محمدی تصریح کرد: با این وجود درخواست این باشگاه‌ها را با رئیس فدراسیون فوتبال بررسی خواهیم کرد و در صورتیکه تعویق مسابقات قابل توجیه باشد قطعا نظر باشگاه‌ها را تامین خواهیم کرد. 

وی اضافه کرد: شاید بتوانیم تنها یک روز مسابقات هفته چهارم را جابجا کنیم اما در شرایط فعلی امکان تعویق دیدارها وجود ندارد.

طبق اعلام سازمان لیگ برتر هفته چهارم مسابقات لیگ برتر طی روزهای جمعه و شنبه 22 و 23 مرداد برگزار خواهد شد . این در حالی است که تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است روز 20 مرداد در ارمنستان با تیم فوتبال این کشور دیدار کند و ملی پوشان دو باشگاه استقلال و سپاهان ناگزیرند به فاصله 48 ساعت پس از این مسابقه در این هفته به میدان بروند. 


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: