برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:کمیته استیناف در انتظار اظهارات وکیل دایی/ اختلاف در مدت و مبلغ قرارداد است

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: برای صدور رای نهایی پیرامون پرونده شکایت علی دایی منتظر شنیدن توضیحات وکیل علی دایی در مورد برخی از ابهامات موجود در پرونده هستیم.

علیرضا صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: در جلسه بعد از ظهر فردا از وکیل علی دایی دعوت کردیم تا با حضور در جلسه کمیته استیناف در مورد برخی ابهامات اعضا در خصوص تفسیر از قرارداد منعقد شده بین فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی پاسخ دهند.

صالحی اضافه کرد: همچنین در این جلسه مفاد قرارداد و دو متممی که هرکدام به امضای یکی از طرفین نرسیده بحث و بررسی خواهد شد تا به جمع بندی نهایی دست یابیم.

رئیس کمیته استیناف با بیان اینکه اختلاف نظر در پرونده مذکور پیرامون مدت و دستمزد مورد توافق است اظهار داشت: طرفین برداشت های مختلفی نسبت به این دو موضوع دارند که با مستندات و اظهارات ارائه شده به نتایج خوبی دست یافتیم و پس از شنیدن اظهارات نهایی وکیل دایی رای نهایی در خصوص این پرونده را صادر خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه قرارداد علی دایی با فدراسیون فوتبال سه ساله و توافقی بوده اظهار داشت: این قرارداد از تاریخ 1/1/87 آغاز و تا سه سال اعتبار داشته هرچند متمم هایی به این قرارداد اضافه شده که رسیدگی به پرونده را پیچیده کرده است.

صالحی یادآور شد: سال اول قرارداد بدون هیچگونه مشکلی سپری شده ولی در قرارداد سال دوم عنوان شده در صورت توافق در مبلغ قرارداد ادامه همکاری امکان پذیر خواهد بود ضمن اینکه متممی در این قرارداد وجود دارد که فدراسیون آن را امضا کرده ولی امضای علی دایی را ندارد و معتقد است فدراسیون باید تمام مبلغ دو سال قرارداد او را بپردازد.

رئیس استیناف یادآور شد: در قرارداد سال دوم، فدراسیون فوتبال پذیرفته تا مالیات دستمزد دایی را نیز پرداخت کند که این موارد بطور دقیق بررسی شده که حاصل آن در رای نهایی مشخص خواهد شد.

وی در پایان گفت: در جلسه فردا تلاش خواهیم کرد تا رای نهایی در مورد این پرونده را اعلام کنیم که رای صادره پس از ابلاغ به طرفین قابل انتشار خواهد بود.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: