برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

یک سوال فلسفی البته با اجازه آقای کفاشیان : «افشين قطبي» كجاست؟ /شروع لیگ برتر بدون حضور جناب سرمربی !! فدراسیون نشین ها هم دیگر از او خسته شده اند/ وقتی صدای کفاشیان خنده رو هم در آمد

حداقل تا لحظه ارسال اين خبر مسوولي از فدراسيون فوتبال اطلاعي از افشين قطبي ندارد و كسي نمي‌داند كه قطبي هلند است، يا برگشته يا اينكه در راه بازگشت به تهران است!

 روز اول هفته‌ي نخست رقابت‌هاي ليگ برتر گذشت اما، در هيچ يك از ورزشگاه‌هاي چهار ديدار روز دوشنبه اثري از افشين قطبي نبود تا دوباره در ذهن‌هاي پرسشگر اين سوال مطرح شود كه وظيفه سرمربي تيم ملي چيست؟ مگر به غير از اين است كه در روزهاي تعطيلي اردوهاي تيم ملي، اعضاي كادر فني تيم ملي بايد به ورزشگاه‌هاي مختلف سرك بكشند تا وضعيت بازيكنان تيم‌هاي مختلف را براي دعوت به تيم ملي مورد ارزيابي قرار بدهند؟

افشين قطبي كه با سروصداي فراوان تيم ملي را به اتريش برد، اين روزها حاميان زيادي در بين مردم و رسانه‌ها ندارد. كمتر اتفاق مي‌افتد كه هر حركت و تصميم قطبي با واكنش مثبت همراه شود. نه رسانه‌ها از تصميم‌هاي سرمربي تيم ملي چندان حمايت مي‌كنند و نه مربيان ليگي همراه او مي‌شوند. تنها حامي قطبي، در ظاهر فدراسيون فوتبال است اما نشانه‌هايي ديده مي‌شود كه قطبي كم كم اين تنها حامي‌اش را هم از دست مي‌دهد.

سفر ناگهاني قطبي از اتريش به هلند، داد خيلي‌ها را درآورد. حتي از فدراسيون فوتبال هم خبر رسيد كه رييس خونسرد و خوش خنده‌اش! هم به اين سفر واكنش تندي نشان داده و همين عصبانيت علي كفاشيان باعث شده كه در جلسه شنبه آينده كميته تيم‌هاي ملي، سرمربي تيم ملي را مورد بازخواست قرار دهد.

عجيب اينجاست كه قطبي كه همواره از طريق ايميل با فدراسيون فوتبال در ارتباط بوده و برنامه‌هايش را با كميته تيم‌هاي ملي هماهنگ مي‌كرده، اين مرتبه در بي‌خبري به هلند رفته است. تنها نقل قولي كه از او منتشر شد، برمي‌گردد به مصاحبه‌اي كه با يكي از روزنامه‌هاي ورزشي انجام داده بود و از اين گفته بود كه "حق دارد به خانواده‌اش هم سر بزند."

البته با بالا رفتن انتقادها، مدير برنامه‌هاي قطبي اعلام كرد كه قطبي دوشنبه به ايران برمي‌گردد اما با گذشت اين زمان هنوز كسي در فدراسيون فوتبال ايران خبري از قطبي ندارد و تلفن همراه سرمربي تيم ملي هم خاموش است. حتي مهدي حاج باقر مدير برنامه‌هاي قطبي كه معمولا دست اول‌ترين خبرها مربوط به قطبي را در اختيار رسانه‌ها قرار مي‌دهد هم در دسترس نيست.

سرپرست كميته تيم‌هاي ملي هم  مي‌گويد: قرار بود قطبي دوشنبه يا سه‌شنبه به ايران بيايد. هنوز اطلاعي ندارم كه آيا او آمده يا خير.

معيني درباره‌ي بي‌اطلاعي فدراسيون فوتبال از سفر قطبي به هلند مي‌گويد: «بهتر بود آقاي قطبي لااقل از طريق ايميل برنامه‌هايش را مي‌داد تا ما هم بتوانيم به مردم و رسانه‌ها راجع به برنامه‌ي كاري‌اش اطلاع‌رساني كنيم.

به هر حال اين حداقل انتظار مردم و رسانه‌هاست كه بدانند با وجود آغاز ليگ برتر، سرمربي تيم ملي كشورشان در كدام نقطه از جهان است. اين حق هم وجود دارد مردم بدانند در شرايطي كه سرمربي تيم ملي كشورشان براي تماشاي بازي حريفان تيم ملي رنج سفر به آفريقاي جنوبي را با تمام وجود به جان مي‌خرد( در صورت حقیقت داشتن این ماجرا)، چرا حاضر نيست روز اول رقابت‌هاي ليگ برتر را از نزديك ببيند. آيا تماشاي صرف فيلم بازي‌هاي ليگ برتر براي سرمربي تيم ملي كافي است تا نفرات تيمش را براي بازي دوستانه بيستم مرداد انتخاب كند؟ البته بايد باز هم حق داد به كساني كه ديگر از قطبي حمايت نمي‌كنند و بايد اين حق را هم براي رييس فدراسيون فوتبال محفوظ دانست كه از سرمربي تيم ملي ناراحت باشد. او مثل همه نگران سرنوشت تيم ملي در جام ملت‌هاي آسياست.
تاریخ: 1389/5/6
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: