برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با پایان یافتن مرحله گروهی انتخابی تیم ملی بانوان ، چهار بازیکن برتر مشخص شدند

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : با پایان یافتن مرحله گروهی انتخابی تیم ملی بانوان ، چهار پینگ پنگ باز راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند

خبرگزاری زنان ایران – تهران

سرویس ورزشی – مسابقات


خبرگزاري بین المللی زنان ایران : با پایان یافتن مرحله گروهی انتخابی تیم ملی بانوان ، چهار پینگ پنگ باز راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند .

 

به گزارش خبرگزاری زنان ایران "ایونا"؛ پس از انجام بازی های نزدیک و دیدنی بین 12 بازیکن برتر کشور رده های گروه ها مشخص شد که در گروه یک ندا شهسواری با 9 امتیاز، محبوبه عمرانی با 9 امتیاز،پریسا صمدی با 9 امتیاز، عاطفه کریمی با 6 امتیاز ، مریم جلالی با 6 امتیاز و الناز آگین با 6 امتیاز رده های اول تا ششم را به خود اختصاص دادند. در گروه دوم ، مریم صامت با 10 امتیاز ، مهشید صامت با 9 امتیاز ، سحر رهنما با 7 امتیاز، آنا فیاضیان با 7 امتیاز ، یاسمن یراقچی با 6 امتیاز و شمین مردای با 6 امتیاز رده های اول تا ششم را از آن خود کرد ند.

در مرحله نیمه نهایی امروز ، ندا شهسواری با مهشید صامت و مریم صامت با محبوبه عمرانی دیدار خواهند کرد که برنده این دو بازی راهی مرحله فینال می شوند.

برای کسب مقام های پنجم تا هشتم ، پریسا صمدی با آنا فیاضیان و عاطفه کریمی با سحر رهنما به رقابت می پردازند و برای مقام های نهم تا دوازدهم ، مریم جلالی با شمین مرادی و یاسمن یراقچی با الناز آگین به مصاف هم می روند.

گفتنی است سرداوری این رقابت ها را پری مرندی بر عهده دارد.

 

کد خبر :89051738
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: