برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دبير فدراسيون اسكيت: مورد كم لطفي رسانه‌هاي ورزشي قرار گرفته ايم

ورزش. ساير رشته ها. اسكيت
تهران - دبير فدراسيون اسكيت گفت: رسانه‌هاي گروهي نسبت به برخي از رشته هاي ورزشي كم لطف هستند و اگر نگاهي به آمار و ارقام اخبار منتشره اين فدراسيون داشته باشيم پي خواهيم برد كه اين رشته به شدت مورد كم لطفي دوستان رسانه ايي قرار دارد.

رضا رفيعاني روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، تصريح كرد:
فدراسيون اسكيت در طول چند سال گذشته عملكرد قابل قبولي داشته و براي ايران در ميادين بين‌المللي مدال‌هاي رنگارنگي را كسب كرده است اما، با اين وجود بسياري از رسانه‌هاي خبر نسبت به موفقيت‌هاي ما كم لطف هستند كه در اين ميان صدا و سيما گوي سبقت را از ديگران ربوده است.

وي ادامه داد: با نظر رئيس فدراسيون اسكيت و بر اساس برنامه ريزي‌هاي انجام شده اهم فعاليت‌هاي خود را بر روي استعدادها و چهره‌هاي نونهال و نوجوان ايراني معطوف كرده‌ايم كه تا كنون نيز نتايج آن را با مدال‌هاي كسب شده در رقابت‌هاي برون مرزي ديده‌ايم اما، با آن كه از رسانه‌هاي گروهي براي پوشش اين رقابت‌ها دعوت هم به عمل آورده ايم، باز هم شاهد عدم حضور آن‌ها و انتشار اخبار خود هستيم.

رفيعاني در ادامه با گلايه از آماده نشدن مجموعه ورزشي اسكيت آزادي گفت:
چند سال پيش فدراسيون اسكيت كلنگ آكادمي اسكيت را در مجموعه ورزشي آزادي به زمين زد، اما با گذشت اين زمان متاسفانه ‪ ۱۰‬درصد از اين مجموعه ورزشي به بهره برداري نرسيده و تنها دارايي ما در اين مجموعه يك پيست ‪ ۲۰۰‬متري كه آن هم در حد يك آسفالت و با هزينه و اعتبار فدراسيون به بهره برداري رسيده است، مي‌باشد.

دبير فدراسيون اسكيت از بي‌مهري رسانه‌هاي ورزشي به ويژه صدا و سيما در پوشش اخبار رشته اسكيت انتقاد و خاطرنشان كرد: جاي تاسف است زماني كه تيم ملي اسكيت ايران از بازي‌هاي آسيايي تايوان با كسب مقام سومي اين رقابت ها به ميهن بازگشت تنها يك خبرنگار براي پوشش اين افتخار آفريني به فرودگاه آمده بود در حالي كه در صورت كسب مقام دهم توسط رشته‌هاي ديگر آن را در بوق و كرنا مي‌كردند كه اگر نگاهي به اخبار روزانه داشته باشيد به آن پي خواهيد برد. به نظر مي‌رسد دوستان توجهي به اسكيت ندارند كه دليل آن هم براي ما مشخص نيست .

تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: