برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جورج زالاي: وزنه برداران ايراني با دستي پر از سنگاپور بازمي گردند

ورزش. وزنه برداري. زالاي
تهران - سرمربي مجارستاني تيم وزنه برداري نوجوانان كشورمان در آستانه اعزام به المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور گفت: با توجه به وضعيت وزنه برداران اعزامي به اين بازيها، اميد زيادي به مدال آوري و موفقيت آنان دارم.

سرمربي تيم وزنه برداري نوجوانان كشورمان در حالي به اين جمله اشاره كرد كه دو وزنه بردار نوجوان كشورمان تنها سه روز تا اعزام به بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬نوجوانان در سنگاپور فرصت دارند و هم اكنون تمرينات ويژه اي را پشت سر مي‌گذرانند.

جورج زالاي مجاري در گفت و گو با ايرنا، آخرين وضعيت وزنه برداران نوجوان كشورمان را بسيار مطلوب و اميدواركننده ارزيابي كرده و معتقد است:عليرضا كاظمي نژاد و محسن غزاليان، دو نماينده كشورمان در رقابتهاي وزنه برداري المپيك نوجوانان خواهند بود كه خوشبختانه با ركوردهاي خوبي كه در اردوهاي آماده‌سازي از خود بر جاي گذاشتند ، اميد زيادي به كسب مدال توسط آنان داريم.

وي ادامه داد: كاظمي نژاد در آخرين ركوردگيري درون اردويي ما موفق شد در حركات يك ضرب و دو ضرب، وزنه‌هاي ‪ ۱۵۵‬و ‪ ۲۰۰‬كيلوگرم را مهار كند كه اين مساله ،نشانگر آمادگي بالاي اين وزنه بردار نوجوان است.

البته بايد در نظر داشت كه او همچنان از ناحيه كتف دچار مصدوميت است و در صورت بهبودي كامل مي‌تواند به ركوردهاي بيشتري نيز نايل آيد.

سرمربي تيم وزنه برداري نوجوانان در خصوص ميزان آمادگي ديگر نماينده كشورمان نيز گفت: محسن غزاليان نيز تاكنون توانسته وزنه‌هاي ‪ ۱۱۰‬و ‪۱۴۰‬ كيلوگرم را در حركات يك ضرب و دو ضرب بالاي سر ببرد.

ضمن اينكه او به هم به تازگي از ناحيه كمر دچار مشكل شده كه البته بزودي با انجام اقدامات و تمرينات لازم، به شرايط ايده آل و هميشگي خود باز مي گردد.

زالاي پيش بيني دقيق عملكرد وزنه برداران اعزامي كشورمان به سنگاپور را به زمان اعلام ليست حريفان و ركوردهاي آنان موكول كرد و افزود: در حال حاضر با توجه به شناختي كه از حريفان اين دو نماينده دارم، عليرضا كاظمي نژاد را داراي شانس بالايي براي مدال آوري مي‌دانم.

وي كه هم اكنون در محل برگزاري رقابتهاي وزنه برداري قهرماني نوجوانان كشورمان حضور دارد، در اين رابطه نيز ابراز داشت: به همراه علي پاكيزه جممربي تيم نوجوانان در بابلسر حضور يافتيم تا از نزديك با مشاهده پيكارهاي نوجوانان، برترين و مستعدترين چهره‌هاي مسابقات را به اردوي آماده‌سازي دعوت كنيم.

زالاي در پايان اعلام كرد: براي كادر فني نوجوانان، فيزيك مناسب بدني، تكينيك و استعداد وزنه برداران از اهميت بالايي برخوردار است و در همين راستا ممكن است در برخي از اوزان ‪ ۳‬يا ‪ ۴‬ورزشكار را به اردوي تيم نوجوانان دعوت كنيم.تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: