برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پارسا:تنها هزار روستا از مجموع 65 هزار روستای کشور امکانات ورزشی دارند

کرمان - خبرگزاری مهر: مدیر توسعه ورزش روستایی سازمان تربیت بدنی گفت: روستاهای کشور با محدودیت امکانات زیر بنایی ورزشی مواجه هستند بطوریکه از 65هزار روستای کشور تنها هزار روستا امکانات ورزشی دارند.

غلامرضا پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان اظهار داشت: اغلب روستاهای با توجه به ظرفیت و پتانسیل خود از امکانات ورزشی برخوردار می شوند اما هم اکنون هزار روستا از مجموع 65 هزار روستای کشور از زیر ساختهای ورزشی مانند سالن و زمین ورزشی برخوردار هستند و ما نیاز به توسعه بیشتر اماکان ورزشی داریم.

وی افزود: برای پوشش دادن تعداد 65 هزار روستا بودجه بسیار هنگفت و زمان طولانی نیاز است که سازمان تربیت بدنی در نظر دارد در یک برنامه پنج ساله درحد توان و به صورت روستاهای مرکزی روستاییان را از امکانات ورزشی برخوردار کند.

مدیر توسعه ورزش روستایی سازمان تربیت بدنی یادآور شد: صحبتهای زیادی با نمایندگان مجلس و دولت شده است و همگان بر استفاده روستاییان از امکانات ورزشی که حق همه مردم است، پافشاری می کنند.

وی گفت: گستردگی کشور و تنوع روستاها در طول فصول، ورزشهای مختلفی را می طلبد که ما در برنامه ریزی برای ورزش روستایی همه این شرایط را مد نظر قرار می دهیم.

پارسا اضافه کرد: با توجه به اینکه حوزه ورزش روستایی تنها دو سال است در سازمان تربیت بدنی راه اندازی شده و هم اکنون در ابتدای کار هستیم، امیدواریم در آینده  بتوانیم خدمات بیشتری به مردم روستایی و عشایر ارائه کنیم.


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: