برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ دبيرفدراسيون تيراندازي با كمان: هدف مدارس آذر و آرش مدال المپيك است

ورزش. تيراندازي با كمان. مدارس آرش و آذر
تهران - دبير فدراسيون تيراندازي با كمان گفت: اين فدراسيون با هدف پرورش قهرمانان المپيك، مدارس تيراندازي با كمان آرش و آذر را تاسيس مي‌كند.

مجيد صادقي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا ادامه داد: اين مدارس با شعار فرزندان خود را در مقطع اول راهنمايي به ما بسپاريد و در المپيك تحويل بگيريد ايجاد مي‌شود و قرار است دانش آموزاني كه از شرايط علمي، جسمي و روحي مطلوبي برخوردار هستند، به عنوان دانش آموز پذيرفته شوند.

صادقي افزود: تاسيس اين گونه مدارس در كشور ما كار جديدي است و در صورتي كه برنامه‌هاي فدراسيون به خوبي پيش برود، به هدف مورد نظرمان كه كسب مدال المپيك است، مي‌رسيم.

صادقي اظهار داشت: برنامه‌هاي ما براي آغاز به كار اين مدارس در اول مهر ماه آماده است و تنها برخي مشكلات در مورد مسايلي مانند كسب مجوزها و هماهنگي در مورد كادر علمي اين مدارس با وزارت آموزش و پرورش وجود دارد كه براي حل آنها در حال مذاكره با مسوولان اين وزارتخانه هستيم.

دبير فدراسيون تيراندازي با كمان در پاسخ به اين سوال كه چه تضميني براي تداوم فعاليت اين مدارس در آينده حتي در صورت تغيير مسوولان فدراسيون تيراندازي با كمان و وزارت آموزش و پرورش وجود دارد، گفت: اين مساله حتما بايستي به تصويب مجلس برسد.

وي اضافه كرد: با توجه به اينكه هم اكنون طرح تاسيس اين گونه مدارس در ساير رشته‌هاي ورزشي نيز وجود دارد، اميدواريم با همكاري سازمان تربيت بدني، اين موضوع به صورت لايحه‌اي از طرف دولت به مجلس ارايه شود تا با تبديل شدن به قانون، گام بلندي براي تحول در ورزش كشور برداشته شود.

وي در پايان در مورد جايگاه كمانداران كشورمان در ميدان‌هاي آسيايي و جهاني گفت: هم اكنون در كمان كامپوند از سطح آسيا فراتر رفته و صاحب مدال جهاني شده ايم.

صادقي اضافه كرد: با توجه به پيشرفتي كه در ‪ ۵‬سال گذشته در كمان ريكرو داشته ايم، اميدواريم تا چند سال آينده نيز در اين ماده به سطح اول جهان برسيم.
تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: