برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نوروزي: براي هر بازيكن استقلال برنامه غذايي مشخصي تهيه مي‌شود

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - پزشك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اين كه آبي پوشان امسال رقابت‌هاي سختي را پيش رو دارند به همين منظور از همه آن ها آزمايش خون گرفته شد تا وضعيت بدني آن‌ها بررسي شود.

امين نوروزي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، تصريح كرد: برنامه آزمايش خون در چند سال گذشته از بازيكنان تيم استقلال گرفته مي‌شد و امسال نيز بر طبق همان برنامه از بازيكنان نمونه‌گيري كرديم. البته با توجه به اين كه استقلال امسال بايد در ‪ ۳‬جام حضور داشته باشد مقرر شد پس از انجام آزمايش هاي لازم و بررسي موارد خاص، در مورد هر بازيكن برنامه تغذيه مناسبي اتخاذ شود تا كمبودهاي بدني بازيكنان را جبران كنيم.

وي ادامه داد: برخي از نفرات استقلال در مراحل آزمايش استقلال غايب بودند كه در روزهاي آينده نيز از اين نفرات آزمايش‌هاي لازم گرفته مي‌شود.

كادر پزشكي استقلال در نظر دارد اين تيم را از نظر بدني در شرايط خوبي قرار دهد تا زمنيه براي موفقيت آبي پوشان پايتخت در هر ‪ ۳‬جام مهيا شود.

نوروزي در مورد وضعيت سلامتي بازيكنان استقلال تاكيد كرد: همه آنها در سلامت كامل هستند و همان طور كه گفتم اين آزمايش‌ها تنها جنبه بررسي برنامه تغذيه هر بازيكن است.تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: