برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه نگاری خبرنگار مهر /روشن کردن آتش در تابستان و پرتاب سکوی سیمانی/درگیری به خاطر فردوسی‌پور

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی در شرایطی برگزار شد که طرفداران تیم تبریزی در مردادماه آتش روشن کردند!

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دیداری که از لیگ دهم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد با حواشی عجیب و البته تاثربرانگیزی همراه بود که در صورت برخورد نکردن مسئولان کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال، عواقب خطرناکی برای فوتبال کشورمان به دنبال خواهد داشت.

طرفداران تراکتورسازی که فصل گذشته عنوان پرطرفدارترین تیم از نظر حضور در ورزشگاه را به این تیم اختصاص دادند، هر چند در دیدار برابر پرسپولیس حضور کم رنگ تری نسبت به فصل قبل داشتند، اما حاشیه هایشان به مراتب بیشتر از فصل نهم بود.

تبریزهای حاضر در ورزشگاه آزادی در همان دقایق ابتدایی بازی و البته به عملی که تماشاگران پرسپولیس انجام دادند، عکس العمل نشان دادند و شرایط را به گونه ای پیش بردند که به درگیری شدید و به کار بردن الفاظ ناشایست بین تماشاگران منجر شد.

پرتاب اشیاء مختلف از سوی تماشاگران تراکتورسازی در دیدار سه شنبه شب برابر پرسپولیس

در این میان عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه 90 که این دیدار را مستقیما گزارش می کرد هم از شعار تماشاگران تبریزی در امان نبود. در حالی که پرسپولیسی ها به تشویق فردوسی پور پرداخته بودند، طرفداران تبریز به او ناسزا می گفتند!

از اقدامات عجیب دیگر طرفداران تراکتورسازی روشن کردن آتش در نقاط مختلف ضلع جنوبی ورزشگاه بود که باعث خسارت به صندلی های طبقه اول شد. این آتش ها در شرایطی روشن شده بود که وارد دومین ماه گرم تابستان شده ایم!

برخی تماشاگران منتسب به تیم تبریزی هم سکوهای سیمانی را کندند و به سمت تماشاگران پرسپولیس پرتاب کردند! این صحنه خصوصا در شروع نیمه دوم شدت بیشتری یافت و منجر به مصدومیت چند تماشاگر نیز شد.

یکی دیگر از حاشیه های دیدار این دو تیم به تصویر هشت پای معروف جام جهانی برمی گشت که روی جعبه تراکتورسازی نشسته بود اما ظاهرا هشت پای تبریزی ها هم با هشت پای جام جهانی متفاوت بود و نتیجه اشتباه از آب درآمد!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای آنکه بتواند در ادامه رقابتهای لیگ برتر شرایط فوتبال را به سمت آرامش و دوری از حاشیه ها ببرد و از اتفاقاتی بدتر از این جلوگیری کند، باید با متخلفان دیدار تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس به شدت برخورد کند.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: