برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انتقاد شديد مديرعامل فولاد اهواز از قضاوت محسن ترکي: / دفترچه ناظر بازي از اشتباهات داور پر شده بود! / فيلم ناداوري ترکي را به فيفا مي فرستم

مديرعامل فولاد نوين اهواز گفت: برد پرگل داماش را صرفا بايد به محسن ترکي تبريک گفت که برنده واقعي اين ميدان به شمار مي رفت.

عليرضا اژدري‌زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خزر ضمن اشاره به قضاوت ضعيف داور ديدار تيمش با داماش اظهار داشت: اصلا تصور نمي کردم يک داور بين المللي نظير ترکي در اثر فحاشي تماشاگران داماش در نيمه اول با چرخشي 180 درجه اي در نيمه دوم وارد ميدان شود، حتي دفترچه فريدون اصفهانيان ناظر داوري در پايان اين بازي از اشتباهات محسن ترکي پر شده بود.

وي ادامه داد: در صورت امکان حتما فيلم قضاوت ضعيف داور اين بازي را به فيفا خواهيم فرستاد تا حداقل به اشتباه از محسن ترکي در ديدارهاي بين المللي استفاده نکنند.

مديرعامل فولاد نوين ادامه داد: نيمه اول بازيکنانمان بسيار ايده آل بازي کردند ولي بعد از گل اول داماش داور با سوت‌هاي بي مورد کنترل بازي را از دست داد، براي داوري مثل ترکي متاسفم که با فحاشي چهار تماشاگر ميزبان به اين طريق تغيير جهت مي دهد تا کارنامه اش اينگونه مورد سوال قرار گيرد، به هر جهت اميدوارم در ديدار آخر با نساجي مازندران با يک برد پرگل ديدار را به اتمام برسانيم تا در دسته اول ماندگار شويم.

اژدري زاده در پايان خاطرنشان کرد: شايد با اشتباهات داور در اين بازي عنايت رييس کميته داوران به خودش بيايد چرا که صرفا به فکر مسافرتهاي خارج از کشور است و به هيچ عنوان در انديشه توجيه داورش نيست، نمره ترکي در اين بازي زير صفر بود و اين نكته را با مشاهده فيلم بازي درک خواهيد کرد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-00144
تاریخ: 1389/4/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: