برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گودرزی در گفتگو با مهر:کسی صدایم را نمی‌شنود

دارنده مدال برنز جهان گفت: با وجود گذشت ماه‌های از وعده مسئولان همدانی مبنی بر پرداخت پاداش هنوز کسی صدای من را نمی شنود.

صادق گودرزی کشتی گیر آزادکار وزن 74 کیلوگرم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: پیش از حضور تیم ملی کشتی در رقابتهای جهانی دانمارک جمعی از مسئولان استان از جمله استاندار و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در خانه کشتی قول دادند هرکس در رقابتهای جهانی صاحب مدال شود به او یک قطعه زمین در این استان تعلق می گیرد.

وی ادامه داد: من در رقابتهای جهانی دانمارک صاحب مدال برنز شدم از مهرماه سال 88 تا امروز و پس از گذشت چند ماه با وجود پیگیری های صورت گرفته هنوز وعده های مسئولان محقق نشده است و انگار کسی به فکر من نیست.

گودرزی تصریح کرد: من در اردوی تیم ملی زیر نظر کادر فنی تمرین می کنم و خود را برای دو رقابت مهم پیش رقابتهای جهانی و بازیهایی آسیایی گوانگژو آماده می کنم و این مسائل نمی تواند بروی روحیه من تاثیر بگذارد اما انتظار دارم اگر مسئولی قولی می دهد به آن عمل کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر کادر فنی تیم ملی کشتی تصمیم به حضورم در رقابتهای جهانی بگیرند با تمام وجود تمرین می‌کنم تا بتوانم رنگ مدال سال گذشته از برنز به طلا تبدیل کنم زیرا اهداف بزرگی را در سردارم.

صادق گودرزی کشتی گیر آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشورمان شانس اول پوشیدن دوبنده تیم ملی کشتی آزاد در رقابتهای جهانی مسکو در اواسط شهریورماه است.
 
 


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: