برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مارکا خبر داد:نکونام و شجاعی از باشگاه اوساسونا عذرخواهی کردند

جواد نکونام و مسعود شجاعی، بازیکنان ایرانی تیم فوتبال اوساسونا، به دلیل تاخیر چهار روزه خود برای حضور در تمرینات پیش فصل این تیم از مسئولان این باشگاه غذرخواهی کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بازیکنان ایرانی تیم فوتبال اوساسونا با وجود حضور در اسپانیا و از آنجا که تیم ملی ایران را همراهی نمی کردند، از حضور در تمرینات امتناع کردند و این در حالی است که تلفن های همراه آنان هم در دسترس نبود. این موضوع سبب واکنش شدید باشگاه اوساسونا شد تا آنجا که این دو بازیکن را از حضور در تمرینات منع کرد و جریمه نقدی برایشان در نظر گرفت.

نکونام در گفتگو با سایت باشگاه اوساسونا اظهار داشت: همه این ماجرا یک سوء تفاهم بین مدیربرنامه های ما و باشگاه بود. ما فکر می کردیم اجازه داریم با یک هفته تاخیر به سایر نفرات تیم بپیوندیم. ما جریمه باشگاه را می پذیریم.

بر پایه گزارش مارکا، نکونام و شجاعی از رئیس باشگاه، مربی، هواداران و بازیکنان عذرخواهی کردند و در ضمن از کاماچو، سرمربی تیم، به دلیل اینکه در این شرایط دشوار از آنها حمایت کرد، تشکر کردند.

نکونام گفت با تمام وجود برای اوساسونا بازی خواهد کرد و از هوادران خواست تا او را به خاطر تاخیرش ببخشند. وی گفت: من دیر به تمرینات رسیدم اما اکنون اینجا هستم تا با همه وجودم از پیراهن اوساسونا دفاع کنم.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: