برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نامه کفاشيان به باشگاههاي معترض

رئيس فدراسيون فوتبال در نامه اي به باشگاههاي استقلال، پرسپوليس و سپاهان اعلام کرد همه باشگاهها موظف به رعايت قانون هستند.

رئيس فدراسيون فوتبال در نامه اي به باشگاههاي استقلال، پرسپوليس و سپاهان اعلام کرد همه باشگاهها موظف به رعايت قانون هستند. در نامه علي کفاشيان به مديران عامل باشگاه هاي پرسپوليس، استقلال وسپاهان آمده است: فشردگي مسابقات ليگ برتر به علت فشردگي مسابقات ناشي از برنامه هاي بين المللي و تيم ملي کشورمان و مناسبت هاي ملي و مذهبي با مسابقات داخلي است.ضمن آنکه درخصوص برنامه هاي ارائه شده نظر خواهي شده و هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است. بر همين اساس در صورت ارائه تقاضاي کتبي هريک از باشگاه هايي که در مورخ 22 مرداد مسابقه دارند،مسابقات آنها با يک روز تاخير يعني 23 مرداد و همچنين مسابقات روز سه شنبه 26 مرداد به روز چهارشنبه 27 مرداد موکول مي شود.

در ادامه اين نامه آمده است: با بررسي هاي انجام شده برنامه اردوها و بازي هاي تدارکاتي مصوب فدراسيون به لحاظ حائز اهميت بودن آن و تحق اهداف فدراسيون به قوت خود باقي است و سازمان ليگ، تيم هاي ملي و باشگاه هاي عضو ليگ برتر موظف به رعايت و اجراي دقيق آن هستند و در صورت هر گونه تخلف برابر مقررات تصميمات لازم اتخاذ و به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

روز گذشته 3 باشگاه استقلال، پرسپوليس و سپاهان در نامه اي مشترک به سازمان ليگ خواهان لغو بازي هاي هفته چهارم شده بودند.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: