برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در پايان سفر آسيايي بارسلونا؛گوآرديولا: اين نسل طلايي آينده‌ي بارسا را تامين مي‌كند /ونگر اجازه نداد فابرگاس از آرسنال جدا شود

پپ‌ گوآرديولا درپايان سفر آسيايي بارسلونا از نتايج بدست آمده و عملكرد بازيكنان جوانش ابراز رضايت كرد.
 تيم فوتبال بارسلونا كه براي كسب آمادگي در آستانه‌ي آغاز لاليگاي اسپانيا به آسيا سفر كرده بود، دو ديدار دوستانه با منتخب ليگ كره و گوان چين برگزار كرد و در مجموع دو ديدار 8 گل به ثمر رساند و دو بار هم دروازه‌اش باز شد.

گوآرديولا در پايان بازي مقابل گوان چين گفت: بازيكنان تيم B بارسلونا بسيار جوان بودند و به تازگي از آكادمي باشگاه به تيم راه يافته بودند. هدف اصلي من آزمودن اين بازيكنان جوان بود كه خوشبختانه عملكرد آنها را كاملا مثبت ارزيابي مي‌كنم.

گوآرديولا در ادامه افزود: در اين دو بازي كار تيمي را به خوبي انجام داديم و تمرين‌هاي خوبي را پشت سر گذاشتيم. از هيچ چيز نمي‌توانم ناراضي باشم حالا با روحيه خوب به اسپانيا باز مي‌گرديم تا براي آغاز لاليگا آماده شويم.

سرمربي آبي‌- اناري‌ها با انتقاد از وضعيت زمين چمن ورزشگاه آشيانه پكن گفت: جاي تاسف است كه كشورهاي آسيايي شرقي زمين‌هاي خوبي ندارند و در چنين شرايط نامناسبي فوتبال بازي مي‌كنند.

زمين چمن ورزشگاه آشيانه پس از پايان المپيك 2008 پكن ديگر مورد استفاده قرار نگرفته و وضعيت مطلوبي ندارد.

گوآرديولا درباره آسيب‌ديدگي بازيكنانش گفت: واقعا عجيب به نظر مي‌رسد كه سه سال از يك ورزشكار استفاده نشود. بازي در چنين زمين‌هايي باعث آسيب ديدگي بازيكنان مي‌شود. بسيار خوشحالم كه در اين ديدار اتفاقي براي كسي رخ نداد و كسي آسيب نديد. البته ما پيش از اين از اين شرايط آگاه بوديم و مجبور بوديم بين مسايل ورزشي و اقتصادي توازن برقرار كنيم. به همين دليل هم نمي‌توانيم اطلاعاتي داشته باشيم. اين صحبت‌ها را فقط به اين دليل مطرح كردم كه در آينده اين ورزشكار كه امكانات مناسبي دارند از لحاظ وضعيت چمن هم در شرايط مطلوبي قرار گيرد.

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا درباره اعتماد به نفس بازيكنان تيم B گفت: من تمام اين بازيكنان را از نزديك در آكادمي باشگاه زيرنظر داشته و عملكردشان را بررسي كردم. البته تمام آنها اين توانايي را ندارند كه در سطح اول فوتبال بازي كنند، اما ديديد كه سال گذشته پدرو و بوسكتس به تيم اصلي راه يافتند و بازي‌هاي درخشاني هم در حساس‌ترين ديدارها ارائه دادند. اكنون ما نسلي طلايي در اختيار داريم كه مي‌تواند آينده بارسلونا را تامين كند.

گوآرديولا در پايان در چند جمله كوتاه درباره تصميم باشگاه آرسنال درباره فابرگاس گفت: كاملا درك مي‌كنم كه چرا ونگر اجازه نداد فابرگاس از تيم جدا شود. شايد اگر من هم جاي او بودم همين كار را مي‌كردم. تنها چيزي كه مي‌توانم بگويم اين است كه اميدوارم فابرگاس از بازي در ليگ برتر لذت ببرد و فصل خوبي را پشت سر بگذارد.
تاریخ: 1389/5/18
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: