برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آذری در گفتگو با مهر:هدف اول صعود نساجی به لیگ برتر است/ سرمربی تا هفته آینده معرفی می‌شود

مدیرعامل جدید باشگاه نساجی قائمشهر، صعود تیم اول استان مازندران به مسابقات فوتبال لیگ برتر را اصلی‌ترین هدف خود در این باشگاه عنوان کرد.

سعید آذری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: روز دوشنبه توافق نهایی برای مدیرعاملی من در باشگاه نساجی قائمشهر صورت گرفت و قراردادی نیز بین من و مالک باشگاه مبادله شد. بر این اساس از شنبه هفته آینده فعالیت رسمی خود را در باشگاه نساجی آغاز خواهم کرد.

وی در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه نساجی قائمشهر گفت: قرار شد در نشست بعدی اعضای هیئت مدیره، اساسنامه، آیین‌نامه مالی و انضباطی و مسائل مختلف باشگاه مشخص شود.

انتخاب سرمربی تیم فوتبال نساجی سوژه پرسش دیگر خبرنگار مهر از آذری بود که وی در پاسخ به آن یادآورشد: در جلسه آتی پیرامون این موضوع مهم هم صحبت خواهیم کرد و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید، ظرف روزهای ابتدایی هفته آینده سرمربی تیم معرفی خواهد شد. ضمن اینکه از دوشنبه هفته آینده هم دور جدید تمرینات تیم آغاز خواهد شد.

مدیرعامل جدید باشگاه نساجی قائمشهر ادامه داد: برای هدایت تیم فوتبال نساجی پنج، شش گزینه را مدنظر دارم که به مالک باشگاه معرفی کرده‌ام. ما به مربی نیاز داریم که بتواند همسو با استراتژی باشگاه حرکت کرده و ما را به اهداف مورد نظرمان طی یکسال آینده برساند. این مربی به امید خدا با تلاش مثبت و حمایتی که باشگاه، مردم قائمشهر و استان مازندران از وی به عمل خواهد آورند، استان پهناور مازندران را در لیگ برتر دارای سهمیه خواهد کرد.

آذری اصلی‌ترین هدف باشگاه نساجی قائمشهر در مقطع زمانی فعلی را صعود تیم فوتبال این باشگاه به رقابت های لیگ برتر عنوان کرد و گفت: قائدتا تمامی تیم‌هایی که در لیگ دسته اول با هم رقابت می کنند، همه به دنبال راهیابی به لیگ برتر هستند. تیم نساجی با پتانسیلی که دارد و نیروهایی که در منطقه و استان حاضر هستند، این توانایی را دارد که به لیگ برتر صعود کند.

وی تاکید کرد: با بررسی‌های همه جانبه به این نتیجه رسیدم و احساسم این است که تیم نساجی قابلیت صعود به لیگ برتر را دارد. البته کم و کاست‌هایی در این باشگاه وجود دارد که باید آنها را برطرف کنیم. شکل ساختاری و ادارای باشگاه براساس استانداردهای روز دنیا باید هرچه زودتر مشخص شود. هیئت مدیره باشگاه سروسامان پیدا کند و یک مربی توانمند، مربی که با وضعیت اجتماعی و جو مازندران آشنا باشد، هدایت تیم را برعهده گیرد.

مدیرعامل جدید باشگاه نساجی قائمشهر کار خود و دیگر همکارانش در این باشگاه مازندرانی را دشوار خواند و خاطرنشان کرد: تماشاگران پرشور و خونگرم تیم نساجی از پشتوانه‌های باشگاه به شمار می‎آیند. آنها طی سال‌های گذشته با وجود حضور تیم نساجی در لیگ دسته اول هیچ وقت این تیم را تنها نگذاشته‌اند و حضور و حمایت آنها یکی از پارامترهای مثبت باشگاه است.

آذری با اشاره به اینکه " کار در لیگ دسته اول به مراتب سخت‌تر از لیگ دسته برتر است"، افزود: انشاالله با تجربه‌ای که مدیران باشگاه در این زمینه دارند، حمایت تماشاگران و توانمندی مالکان باشگاه که در این عرصه قدم گذاشته‌اند با آوردن نساجی به لیگ برتر منشا خدماتی خیر در منطقه خواهیم شد.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: