برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فتح اله زاده: از نتايج استقلال رضايت دارم

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: با توجه به مشكلات قبل از شروع فصل تيم از نتايج بدست آمده تا پايان هفته سوم ليگ برتر رضايت دارم.

علي فتح اله زاده روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: با توجه به اينكه در ابتداي فصل تعداد زيادي از بازيكنان خود را از دست داديم ، نتوانستيم بدنسازي كاملي داشته باشيم اما با وجود اين شرايط از عملكرد كادر فني رضايت دارم.

وي با اشاره به عملكرد خوب تيمش در ديدار مقابل ذوب آهن ادامه داد: به طور حتم توقف تيم ذوب آهن كه در سال‌هاي اخير استخوان بندي خود را حفظ كرده بود در شهر اصفهان كار بسيار مهمي بود.

سرپرست باشگاه استقلال تهران با انتقاد از عملكرد داور اين ديدار گفت:
متاسفانه داور بازي در قضاوتي نادرست، گل ما را مردود اعلام كرد و سه امتياز با ارزش را از استقلال گرفت.

وي در خصوص حمايت از مظلومي تا پايان مدت قراردادش، تصريح كرد: قرارداد مظلومي دوساله است و به طور حتم اگر تيم روند خوبي را دنبال كند با قدرت از سرمربي تيم حمايت مي‌كنم.

سرپرست باشگاه استقلال تهران در خصوص عملكرد داوران ليگ در ليگ دهم گفت:
به هر حال داوري‌ها هميشه با مشكل روبه رو بوده اما در مجموع در ليگ دهم داوران ما عملكرد قابل قبولي داشته اند.

وي تاكيد كرد: اميدوارم هيچ تيمي در ليگ دهم از اشتباهات داوري متضرر نشود و قهرمان اين مسابقات با شايستگي انتخاب شود.

فتح اله زاده گفت: اميدوارم ليگ دهم بتواند با كيفيت تر از سال‌هاي گذشته برگزار شود زيرا بالا رفتن كيفيت ليگ باعث قدرتمند تر شدن تيم ملي خواهد شد.

فتح اله زاده با اشاره به تعطيلات متعدد ليگ خاطرنشان كرد: زماني كه يك تيم دوران بدنسازي خود را پشت سر مي‌گذارد تعطيلات ليگ مي‌تواند به آن ضربه بزند.

وي افزود: به هر حال بايد به برنامه‌هاي تيم ملي احترام بگذاريم زيرا اين تيم نيز براي رسيدن به موفقيت نياز به ديدار دوستانه دارد و ما با قدرت از آن حمايت خواهيم كرد.

سرپرست باشگاه استقلال تهران با اشاره به درخواست اين باشگاه براي تغيير زمان ديدار مقابل استيل آذين در هفته چهارم ليگ برتر گفت: درخواست خود را به سازمان ليگ ارسال كرديم و به احتمال فراوان ديدار ما با يك روز تاخير و در روز شنبه هفته آينده در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

وي ادامه داد: بازيكنان حاضر در تيم ملي روز پنجشنبه به ايران باز خواهند گشت و براي اينكه روز جمعه به ميدان بروند كار دشواري پيش رو داشتيم كه خوشبختانه سازمان ليگ با يك تصميم منطقي و درست اين ديدار را با يك روز تاخير برگزار مي‌كند.

فتح اله زاده در خصوص زمان انتخاب اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت: در حال مهيا كردن شرايط هستيم و به طور حتم هر زماني كه سعيدلو صلاح بداند مي‌تواند اعضاي هيات مديره را انتخاب كند.

تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: