برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم فوتبال جوانان مقابل تيم ليگ برتري استرازا به تساوي رسيد

تيم جوانان روز گذشته مقابل تيم بزرگسالان استرازا قرار گرفت و اين بازي با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد.
گل هاي تيم ايران را يزدان عباسيان و ميلاد غريبي به ثمر رساندند.

ملي پوشان امروز از اسلواكي راهي اوكراين شده تا در تورنمنت چهارجانبه كه بين كشورهاي ايران،تركيه ،روسيه و اوكراين برگزار مي شود، شركت كنند.

علي دوستي در ارتباط با اينكه چرا از تركيب اصلي مقابل اين تيم ليگ برتير استفاده نكرد، گفت: با توجه به اينكه ديدار سختي را با تيم اواكراين پيش رو داريم و همچنين ديدار سختي مقابل تيم دسته يكي تركيه برگزار كرديم از تركيب اصلي خود در ديدار با استرازا استفاده نكرديم. در مجموع عملكرد بازيكنان در اين ديدار تداركاتي خوب بود و سعي ما اين است با در نظر گرفتن شرايط بازيكنان و نقاط ضعف و قوتشان، بستر موفقيت و ترقي را فراهم كنيم.

وي درادامه از مصدوميت كاوه رضايي خبر داد و گفت: متاسفانه رضايي را به دليل مصدوميت در بازي با تيم ليگ برتري استرازا در اختيار نداشتيم و به بازي اواكراين هم نمي رسد اما در مجموع تيم كاملا آماده اي داريم و به فكر موفقيت وكسب نتايج مطلوب در ديدار هاي پيش رو هستيم.


*ملي پوشان مهمان سفير ايران در اسلواكي

شاگردان علي دوستي روز گذشته به دعوت سفارت ايران در اسلواكي در ضيافت شام اين سفارت شركت كردند.
سفير ايران در اسلواكي كه در اين اردو بازي هاي تيم ملي ايران را زير نظر داشت با دعوت از بازيكنان اين تيم به يك ضيافت شام آنها را اميدهاي درخشان و آينده سازان فوتبال ايران در سال هاي آينده دانست.
تاریخ: 1389/5/18
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: